Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଗୋଆରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ଯାଏଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଲକଡାଉନ

24/03/2020 at 2:47 PM

ପଣଜୀ ୨୪/୦୩ : ଭୟାବହ ମହାମାରୀ କରୋନା ଲଗାତାର ନିଜର କାୟା ବିସ୍ତାର କରିଚାଲିଛି | କିଛି ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହେଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଦିନ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢି ଚାଲିଛି | ଦେଶରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫୦୦ ଛୁଇଁଲନି | ଭାଇରସକୁ ବ୍ୟାପିବାରେ ରୋକିବା ପାଇଁ ସରକାର ୩୦ଟି ରାଜ୍ୟକୁ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ଗୋଆରେ ଆଜି ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି | ଗୋଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରମୋଦ ସାୱନ୍ତ ଏନେନି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନ ସମୟରେ କ୍ଷୀର, ପନିପରିବା ଓ ଅନ୍ୟାୟ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଜିନିଷ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଦୋକାନ ଖୋଲା ରହିବ |

ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ କାଙ୍ଗଡାରେ ଆଉ ଦୁଇ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି କରାଯାଇଛି | ତାମିଲନାଡୁରେ ଆଉ ୩ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଆମେରିକାରୁ ଫେରିଥିବା ୭୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଓ ୫୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜଣେ ମହିଳା ଓ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡରୁ ଫେରିଥିବା ଜଣେ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି | ଏମାନଙ୍କୁ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖାଯାଇଛି | 

ତାମିଲନାଡୁ କୋଏମ୍ବାଟୁରର ଏକ ପରିବା ହାଟରେ ଆଜି ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ତାରିଖ ଯାଏଁ ୧୪୪ ଜାରି ହେବ |  ନୋଏଡା ସେକ୍ଟର ୧୪୭ରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ମୋଟ ୩୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେଲେଣି | ମଣିପୁରରେ ମଧ୍ୟ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି କରାଯାଇଛି | ମଣିପୁରରେ ଆଜି ସକାଳେ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରଥମ କରୋନା ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି | ବ୍ରିଟେନରୁ ମଣିପୁର ଆସିଥିବା ଜଣେ ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା |

   Related Posts