Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୭ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୭୨୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଆଡ଼ଭାନ୍ସ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ପାରିକର

4/03/2019 at 6:26 PM

ପାଣାଜୀ ୪/୩ : ଗୋଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୋହର ପାରିକର ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କଣ ହେଇଚି ସେନେଇ ଏବେ ଯାଏଁ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ | ଗୋଆର କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ସରଦେଶାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପାରିକରଙ୍କୁ ଆଡ଼ଭାନ୍ସ କ୍ୟାନସର ହୋଇଛି | ତଥାପି ସେ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି | ଗତକାଲି ସରଦେଶାଇ ପାରିକରଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ସମ୍ପର୍କରେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ସେ ଗତକାଲି ପାରିକରଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଏକ ସ୍ମଶାନ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଜାରି କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିକାଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମଞ୍ଜୁରୀ ନେବା ପାଇଁ ସେ ପାରିକରଙ୍କ ବାସଭବନକୁ ଯାଇଥିଲେ |

ଏକ ସମାଚାର ଏଜେନ୍ସି ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ରବିବାର ଦିନ ଗୋଆ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପାରିକରଙ୍କ ମେଡିକାଲ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି | ଯାଞ୍ଚ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ ଡାକ୍ତର |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପାରିକର ପେନକ୍ରିୟାଟିକ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଆ, ମୁମ୍ବାଇ, ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ଏମ୍ସ ଏବଂ ଆମେରିକାରେ ମଧ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଥିଲା | କ୍ୟାନସର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଲଗାତାର ବିଗିଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କିନ୍ତୁ କ୍ୟାନ୍ସର ଭଳି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ପାରିକର ଆରାମ ନ କରି କାମ କରୁଛନ୍ତି | ବର୍ଷେରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି |

   Related Posts