Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ମହିଳା ଏସଆଇ, ୨ ଘଣ୍ଟା ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ଇନ୍ଦୋରରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ନୂଆ ଷ୍ଟ୍ରେନ୍, ୬ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୧୨ ରୋଗୀ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ନଷ୍ଟ କଲା ଫସଲ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ମିଳିବ ନିର୍ବାଚନୀ ଚିହ୍ନ
  • ||

ମନ କିଣିନେଲା ରେଳବାଇ : ୩ ବର୍ଷ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଯୋଗାଇଲା ଓଟ କ୍ଷୀର

12/04/2020 at 7:55 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୯/୪: ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ମନ କିଣିନେଲା ଭଳି ଏକ କାମ କରିଛି | ଜଣେ ମାନସିକ ବିକଳାଙ୍ଗ ଶିଶୁ ପାଇଁ ରେଳବାଇ ଯୋଗାଇଛି କ୍ଷୀର | ଘଟଣା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସତ | ଜଣେ ସାଢେ ୩ ବର୍ଷର ମାନସିକ ବିକଳାଙ୍ଗ ଶିଶୁ ଯାହାର ଗାଈ ଓ ମଇଁଷି କ୍ଷୀରରୁ ଏଲର୍ଜୀ ହୁଏ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଓଟ କ୍ଷୀର ଯୋଗାଇଛି ରେଳବାଇ | ଶିଶୁ କ୍ଷୀର ନ ମିଳୁଥିବା ନେଇ ଶିଶୁଙ୍କ ମା ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ | ଟ୍ୱିଟ ପରେ ରେଳବାଇ ଶିଶୁଙ୍କ ଘରେ ୨୦ ଲିଟର କ୍ଷୀର ପହଞ୍ଚାଇଛି |

ଶନିବାର ଦିନ ଆଇପିଏସ ଅଧିକାରୀ ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଟ୍ୱିଟ କରିବ ପରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ବୋଥ୍ରା ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ ଯେ, “ଗତ ରାତିରେ ଟ୍ରେନ ଯୋଗେ ଓଟର କ୍ଷୀର ୨୦ ଲିଟର ମୁମ୍ବାଇ ପହଞ୍ଚିଛି | ଏହି ପରିବାର ଲୋକେ ଉକ୍ତ କ୍ଷୀର ଅନ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକୀୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ |” ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ ରେଳବାଇର ସିପିଟିଏମ ତରୁଣ ଜୈନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି |

ମାନସିକ ବିକଳାଙ୍ଗ ଶିଶୁଙ୍କ ମା ରେଣୁ କୁମାରୀ ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ନିଜ ଶିଶୁର ସମସ୍ୟା କହିଥିଲେ | ଏହାପରେ ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଲୋକ ଟ୍ୱିଟରରେ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ବୋଥ୍ରା ଓଟ କ୍ଷୀର ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ |

   Related Posts