Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଏହି ୪ ରାଶିର ଝିଅ ଜନ୍ମରୁ ହୋଇଥାନ୍ତି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ, ଯେଉଁ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି ସେଠାରେ ବାସ କରନ୍ତି ଲକ୍ଷ୍ମୀ

5/07/2021 at 11:49 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫/୦୭: କୁହାଯାଏ ଯେ ସମସ୍ତେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ଜନ୍ମ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥାଏ। କିଛି ଲୋକ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇ ନଥାନ୍ତି । ସେହିଭଳି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କିଛି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଯେଉଁ ଘରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ସେଠାରେ ଧନ ଦୌଲତର ଅଭାବ ରହିନଥାଏ । ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ..

ବୃଷ – ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ବୁଦ୍ଧିମାନ, ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏକ ସଫଳ ପଦବୀ ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି । କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ନିଜ ସହିତ ପରିବାର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

କର୍କଟ – ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । କୁହାଯାଏ ଏମାନେ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ଦେଇଥାନ୍ତି, ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି ।  ଯେଉଁ ଘରକୁ ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ଯାଇଥାନ୍ତି, ସେଠାରେ ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ ।

 ଧନୁ – ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଗୁରୁ ଗ୍ରହ । ଗୁରୁଙ୍କ ପ୍ରଭାବରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇଥାଏ ।  ଗୁରୁଙ୍କର ଧନୁ ରାଶି ଉପରେ ବିଶେଷ କୃପା ହେତୁ ଘରେ ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧି ରହିଥାଏ । ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଯେଉଁ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସେଠାରେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବାସ କରିଥାନ୍ତି ।

ମୀନ – ମୀନ ରାଶିର ଝିଅମାନେ ଭଦ୍ର ଏବଂ ଗୁଣବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେ ନିଜ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି ।

   Related Posts