Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅନ୍ୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତ୍ବ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା : ଛୁରୀ ଭୁସି ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ପ୍ରେମିକା

24/08/2019 at 11:10 AM

ଗୌହାଟୀ ୨୪|୮: ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବା ଯୋଗୁଁ ଆଜିକାଲି ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ ଲାଗୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଶୁଛି । ଏମିତିକି ଏହାକୁ ନେଇ ହତ୍ୟା ଘଟଣାମାନ ଘଟୁଛି । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଗୌହାଟୀରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତ୍ବ କରିବା ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଆସାମ ବରପେଟା ଜିଲ୍ଲାର ନଙ୍ଗାଓ୍ବ ବାସୋଇ ବନିକଣ୍ଟା କଲେଜରେ ଘଟିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଛୁରୀ ଭୁସି ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି କଲେଜରେ ପଢୁଥିବା ମହିଦୁଲ ଇସଲାମ୍ ନାମକ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଆଉ କେହି ନୁହଁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା କରିଛି । ଏହି ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଛୁରୀ ଭୁସିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ହାତ ଥିବା ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି । ଘଟଣା ପରେ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ତାରାବାଡି ପୋଲିସ ଥାନାରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ମହିଦୁଲଙ୍କର ବହୁ ଦିନ ଧରି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଥିଲା । ମାତ୍ର ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମହିଦୁଲ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତ୍ବ କରିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରାଗିଯାଇ ପ୍ରେମିକ ମହିଦୁଲଙ୍କୁ କଲେଜ ନିକଟରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ । ମହିଦୁଲ ସେଠାକୁ ଆସିବାରୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଛୁରୀ ଭୁସି ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

   Related Posts