Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ୧୫ଦିନ ପରେ କିଶୋରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା : ସୁଇସାଇଡ ନୋଟରେ ଯାହା ଲେଖିଥିଲେ ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ଆସିଯିବ ଲୁହ

22/10/2019 at 11:57 AM

ମିରଟ ୨୨/୧୦: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମିରଟରେ ଏକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଦୁଃଖଦ ଅନ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି। ପ୍ରେମିକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ୧୫ଦିନ ପରେ କିଶୋରୀ ଗତକାଲି ବେକରେ ଦଉଡ଼ି ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସୁଇସାଇଡ ନୋଟରେ କିଶୋରୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଶବ ପାଖରେ ତାଙ୍କ ଶବ ପୋତିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ୍ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଛି।

 ଫଲାବଦା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଗାଁରେ ଗତକାଲି ଜଣେ ୧୬ବର୍ଷ ବୟସ୍କା କିଶୋରୀ ତାଙ୍କ ରୁମର କବାଟ ବନ୍ଦକରି ବେକରେ ଦଉଡ଼ି ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଘଟଣା ସମୟରେ କିଶୋରୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଅନ୍ୟ କାମ କରୁଥିଲେ। ପରିବାର ଲୋକେ ସେଠାକୁ ପହଞ୍ଚିବା ଯାଏଁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ୍ ଆସି ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା।

ପୋଲିସ୍ ତାଙ୍କ ରୁମରୁ ଏକ ସୁଇସାଇଡ ନୋଟ୍ ଜବତ କରିଥିଲା। ମୃତ ଯୁବକ କିଶୋରୀଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ଦିଅର ଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ,ପାଖାପାଖି ୧୫ଦିନ ତଳେ ଯୁବକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ପ୍ରେମରେ ବିଫଳ ହେବାରୁ କିଶୋରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts