Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଘୋଷଣା, ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ପରେ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ପଦ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର, ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୯ ଓ ୨୦ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : IMD ଡିଜି
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ, ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ : କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ ରହିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ବିଶେଷ ନୀତି ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ବଢୁଛି ଜଳସ୍ତର : ଚିନ୍ତାରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : ରଥିଆ ନାଳରେ ଭାସି ବୃଦ୍ଧ ନିଖୋଜ, ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନାଳରେ ଭାସିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ମହାନଦୀ ବନ୍ୟାଜଳରେ ବୁଡି ଗାଡି ଚାଳକ ନିଖୋଜ, ଇଟାଭାଟିକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପାଣିରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ପୁଅ, ଠାବ ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ପ୍ରେମିକୁ ମାରି ତା ମାଂସ ରୋଷେଇ କରି ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲା ପ୍ରେମିକା : ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କଣ

21/11/2018 at 3:18 PM

ମରକ୍କୋ ୨୧/୧୧ : ଜଣେ ମହିଳା  ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଶବକୁ କାଟି, ରୋଷେଇ କରି ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି । ଶୁଣିବାକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାଟି ସତ । ଏଭଳି ସାଂଘାତିକ ଘଟଣା ଘଟିଛି  ୟୁନାଇଟେଡ ଆରବ ଏମିରେଟ୍ସର ମରକ୍କୋରରେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୭ବର୍ଷ ହେଲା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ ନକରି ଆଉଜଣକୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କହିବାରୁ ମହିଳା ଜଣକ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ହତ୍ୟା ପରେ ସେ ପ୍ରେମିକର ଶବକୁ ଛୋଟ ଛୋଟ କରି କାଟିଥିଲେ ଏବଂ କାଟିବା ପରେ ତାକୁ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେ ସେହି ମାଂସକୁ ରୋଷେଇ କରିଥିଲେ | ସେଠାକାର ଏକ ପାରମ୍ପରିକ ଖାଦ୍ୟ  ଭାତ ଏବଂ ମାଂସ ତରକାରୀ ରୋଷେଇ କରି ସେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ |

ଘଟଣାରେ କିଛି ଦିନ ପରେ ମୃତ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଭାଇ ଥାନାରେ ନିଜ ଭାଇ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ରିପୋର୍ଟ କରିଥିଲେ | ରିପୋର୍ଟ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ତେବେ ମହିଳା କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ତାକୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କୋଉଠି ଅଛି ସେ ଜାଣିନାହାନ୍ତି |

ତେବେ ତଦନ୍ତ ଏବଂ ଘର ଯାଂଚବେଳେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡରରୁ ଏକ ମଣିଷଦାନ୍ତ ଜବତ କରିଥିଲା | ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଦାନ୍ତଟି ସେହି ଯୁବକଙ୍କର | ଏହାପରେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା |

ଗିରଫ ହେବାପରେ ମହିଳା କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ହିଁ ଏସବୁ ପାଗଳାମିରେ କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ଦୀର୍ଘ ୮ ବର୍ଷ ହେଲା ସେ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଯୁବକର ସବୁ ଦାୟିତ୍ବ ନେଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ସେ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ମନ ବଳାଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ସେ ହଜମ କରିପାରିନଥିଲେ ।  ସେଥିପାଇଁ  ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରି ନିଜ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅନ୍ୟ କାହାସହ ରହିବାକୁ ସେ ବରଦାସ୍ତ କରିପାରିନଥାନ୍ତେ । ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କେହି ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ସେ ନେଇ ପୋଲିସ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି |

   Related Posts