Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରେମିକୁ ମାରି ତା ମାଂସ ରୋଷେଇ କରି ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲା ପ୍ରେମିକା : ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କଣ

21/11/2018 at 3:18 PM

ମରକ୍କୋ ୨୧/୧୧ : ଜଣେ ମହିଳା  ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଶବକୁ କାଟି, ରୋଷେଇ କରି ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି । ଶୁଣିବାକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାଟି ସତ । ଏଭଳି ସାଂଘାତିକ ଘଟଣା ଘଟିଛି  ୟୁନାଇଟେଡ ଆରବ ଏମିରେଟ୍ସର ମରକ୍କୋରରେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୭ବର୍ଷ ହେଲା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ ନକରି ଆଉଜଣକୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କହିବାରୁ ମହିଳା ଜଣକ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ହତ୍ୟା ପରେ ସେ ପ୍ରେମିକର ଶବକୁ ଛୋଟ ଛୋଟ କରି କାଟିଥିଲେ ଏବଂ କାଟିବା ପରେ ତାକୁ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେ ସେହି ମାଂସକୁ ରୋଷେଇ କରିଥିଲେ | ସେଠାକାର ଏକ ପାରମ୍ପରିକ ଖାଦ୍ୟ  ଭାତ ଏବଂ ମାଂସ ତରକାରୀ ରୋଷେଇ କରି ସେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ |

ଘଟଣାରେ କିଛି ଦିନ ପରେ ମୃତ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଭାଇ ଥାନାରେ ନିଜ ଭାଇ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ରିପୋର୍ଟ କରିଥିଲେ | ରିପୋର୍ଟ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ତେବେ ମହିଳା କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ତାକୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କୋଉଠି ଅଛି ସେ ଜାଣିନାହାନ୍ତି |

ତେବେ ତଦନ୍ତ ଏବଂ ଘର ଯାଂଚବେଳେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡରରୁ ଏକ ମଣିଷଦାନ୍ତ ଜବତ କରିଥିଲା | ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଦାନ୍ତଟି ସେହି ଯୁବକଙ୍କର | ଏହାପରେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା |

ଗିରଫ ହେବାପରେ ମହିଳା କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ହିଁ ଏସବୁ ପାଗଳାମିରେ କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ଦୀର୍ଘ ୮ ବର୍ଷ ହେଲା ସେ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଯୁବକର ସବୁ ଦାୟିତ୍ବ ନେଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ସେ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ମନ ବଳାଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ସେ ହଜମ କରିପାରିନଥିଲେ ।  ସେଥିପାଇଁ  ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରି ନିଜ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅନ୍ୟ କାହାସହ ରହିବାକୁ ସେ ବରଦାସ୍ତ କରିପାରିନଥାନ୍ତେ । ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କେହି ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ସେ ନେଇ ପୋଲିସ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି |

   Related Posts