Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏଭଳି ସରପ୍ରାଇଜ୍, ଆଉ ତା ପରେ….

6/10/2021 at 2:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୦: ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ସୁନ୍ଦର ଓ ସ୍ମରଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ କଣ ନା କଣ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତଥା ପ୍ରେମିକମାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ କଥା ଆସେ, ତେବେ ଏହି ଦିନଟି ଆହୁରି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ହୋଇଯାଏ | ଆମେରିକାରୁ ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଝିଅଟି ପ୍ରେମିକର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପାୟ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ତାହା ସଫଳ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ। ଅବସ୍ଥା ଏପରି ହେଲା ଯେ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ ନାହିଁ।

ତେବେ ପ୍ରକୃତରେ, ଏହି ଘଟଣା ଆମେରିକାର ଚିକାଗୋରୁ ଆସିଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁଯାୟୀ, ଝିଅଟି ପ୍ରେମିକକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ନିଆରା ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିଥିଲା ​​। ଏଥିପାଇଁ ସେ ନିଜର ରୂପ ବଦଳାଇଲେ ଏବଂ ଉପହାର ପ୍ୟାକ୍ କରିବା ପରେ ସେ ନିଜେ ଡେଲିଭରୀ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଲେ । ସେ ଏକ ଡେଲିଭରି ଯୁବକ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ଭୁଲ୍ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ସେ ପ୍ରକୃତରେ ଭାବିଥିଲେ ସେ ଏକ ଡେଲିଭରି ଯୁବକ ।

livehindustan

ତେବେ ଝିଅଟିର ନାମ ନିକ୍କି। ନିକି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ କବାଟ ବାଡେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଘର ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଡେଲିଭରି ଯୁବକ ଗେଟଅପ୍ ଥିବାରୁ ନିକିଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରିନଥିଲେ। ନିକି ମୁଣ୍ଡରୁ ପାଦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଳା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଚଷମା ମଧ୍ୟ ଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ନିକିଙ୍କର ଏକ  ମୁହଁରେ ଫେସ୍ ମାସ୍କ, କ୍ୟାପ୍ ଏବଂ ଗ୍ଲୋଭସ୍ ଥିଲା । ପ୍ରେମିକ ସାମ୍ନାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ପରେ ପ୍ରେମିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେ ପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ ଡେଲିଭରି ବାଳକ କିପରି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଜାଣିଲା ​​। ତଥାପି ପ୍ରେମିକ କିଛି ବୁଝି ପାରିଲା ନାହିଁ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ପଛରୁ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ନିକ୍କିଙ୍କ ଭଉଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ।

ସେତେବେଳେ ପ୍ରେମିକ ସମସ୍ତ ସତ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ।ଏହା ପରେ, ନିକି ନିଜର ରୂପ ବଦଳାଈଥିଲେ , ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିକ୍କି ତାଙ୍କର ଏହି ପୁରା କାହାଣୀ କହିଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts