Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ: ଜାନୁଆରୀ ୩୧ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେବ ବଜେଟ୍
  • ||
  • IPL 2022: ନିଜ ଟିମ୍‌ର ନାମ ଘୋଷଣା କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟ୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ହୋମଓ୍ବାର୍କ ଲେଖିବା ବାହାନାରେ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ ଲେଖୁଥିଲେ ନାବାଳିକା, ମାଆ ଦେଖିବା ପରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ହେଲା ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ…

29/09/2019 at 2:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୯|୯:  ଦିନକୁ ଦିନ ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଭଳି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା  ବାରମ୍ବାର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ସେହିପରି କିଛି ଦିନ ତଳେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ନାବାଳିକା ହୋମଓ୍ବାର୍କ ଲେଖିବା ବାହାନାରେ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ ଲେଖୁଥିଲେ। ହଠାତ୍‌ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ନଜର ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ ଉପରେ ପଡିବାଥିଲା। ଏହାପରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଗୁଜୁରାଟର ଅମରେଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି।

ନାବାଳିକା ଲେଖିଥିବା ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ ତାଙ୍କ ମାଆ ପଢ଼ିବା ପରେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏନେଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମାଆ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମାଉସୀଙ୍କ ପୁଅ ସମେତ ୬ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ପୀଡ଼ିତା ନାବାଳିକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ମାଉସୀ ପୁଅ ଓ ତାଙ୍କର ପାଞ୍ଚଜଣ ସାଙ୍ଗ ମିଶି ପୀଡ଼ିତା ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାଉସୀଙ୍କ ପୁଅ ବୁଲିବା ବାହାନା କରି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇସୁଝାଇ କାରରେ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ମାଉସୀଙ୍କ ପୁଅ ଓ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମିଶି ଚଳନ୍ତା କାରରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଲୋକଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ପୀଡ଼ିତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଲାଗି ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ ଲେଖୁଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମାଆ ଦେଖିବା ପରେ ପୀଡ଼ିତା ମୃତ୍ୟୁ ମୁହଁରୁ ବଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ। ଏବେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

   Related Posts