Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ଯୁବତୀଙ୍କ ହ୍ଵାଟସଆପକୁ ଆସିଲା ପ୍ରେମିକସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାର ଉଠାଇଥିବା ନିଜଫଟୋ, ସମ୍ମାନ ଭୟରେ ପ୍ରାଣ ହାରିଲା ଯୁବତୀ

22/01/2019 at 7:24 PM

ବଳରାମପୁର ୨୨/୧- ଆଜିକାଲି ପ୍ରେମପାଇଁ ଜୀବନ ହାରିବା ଘଟଣାଠାରୁ ବ୍ଲାକମେଲର ଶିକାର ହୋଇ ପାଇଁ ଜୀବନ ହାରିବା ବହୁଳ ପରିମାଣରେ ଦେଖାଦେଇଛି । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ, ତା ପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ସମୟରେ ଫଟୋ କି ଭିଡ଼ିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରି ବ୍ଲାକମେଲ କରିବାଭଳି ସମାସ୍ୟା ଜଟିଳ ହୋଇପଡ଼ିଲାଣି । ଏହି ବ୍ଲାକମେଲରେ ଶିକାର ହୋଇ ଜୀବନ ହାରୁଛନ୍ତି ଶହଶହ ଯୁବତୀ । ସେହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଛତିଶଗଡ଼ର ବଳରାମପୁର ଅଂଚଳରେ ।

ବଳରାମପୁର ଅଂଚଳରେ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫାଶୀଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପଦାକୁ ଆସିଛି ଏହି ଘଟଣାର ସତ୍ୟତା । ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଥିଲେ । ଯୁବକ ବିବାହ କରିବାକୁ କହି ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ସହ ରଖିଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ଜଣକ ଚତୁରତାର ସହ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାର କିଛି ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ଉଠାଇ ନିଜ ମୋବାଇଲେ ରଖିଥିଲେ । ସେ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାକୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଦେଖାଇ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲେ ।

ଘଟଣାଦିନ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଛାଡ଼ିଦେବାକଥା ଧମକାଇଥିଲେ । ନିଜ ମୋବାଇଲରୁ ସ୍କ୍ରିନ ସଟ୍ ମାରି ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋକୁ ହ୍ଵାଟସଆପରେ ପଠାଇଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରିନ ଥିଲେ ତାଙ୍କର ଏଭଳି ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ଯୁବକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ବୋଲି । ସେ  ଦିନ ୧୨.୪୫ରେ ଯୁବକ ଶେଷ ମେସେଜ ଲେଖି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବାର ପରିବାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ।

ଯୁବକଙ୍କୁ ଶେଷ ମେସେଜ ଲେଖି ଘରେ ଫ୍ୟାନରେ ଝୁଲି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଯୁବତୀ । ପରିବାର ଲୋକ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଡ଼ାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ନାଁରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ବେଳେ ଯୁବକ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts