Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ଯୁବତୀଙ୍କ ହ୍ଵାଟସଆପକୁ ଆସିଲା ପ୍ରେମିକସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାର ଉଠାଇଥିବା ନିଜଫଟୋ, ସମ୍ମାନ ଭୟରେ ପ୍ରାଣ ହାରିଲା ଯୁବତୀ

22/01/2019 at 7:24 PM

ବଳରାମପୁର ୨୨/୧- ଆଜିକାଲି ପ୍ରେମପାଇଁ ଜୀବନ ହାରିବା ଘଟଣାଠାରୁ ବ୍ଲାକମେଲର ଶିକାର ହୋଇ ପାଇଁ ଜୀବନ ହାରିବା ବହୁଳ ପରିମାଣରେ ଦେଖାଦେଇଛି । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ, ତା ପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ସମୟରେ ଫଟୋ କି ଭିଡ଼ିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରି ବ୍ଲାକମେଲ କରିବାଭଳି ସମାସ୍ୟା ଜଟିଳ ହୋଇପଡ଼ିଲାଣି । ଏହି ବ୍ଲାକମେଲରେ ଶିକାର ହୋଇ ଜୀବନ ହାରୁଛନ୍ତି ଶହଶହ ଯୁବତୀ । ସେହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଛତିଶଗଡ଼ର ବଳରାମପୁର ଅଂଚଳରେ ।

ବଳରାମପୁର ଅଂଚଳରେ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫାଶୀଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପଦାକୁ ଆସିଛି ଏହି ଘଟଣାର ସତ୍ୟତା । ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଥିଲେ । ଯୁବକ ବିବାହ କରିବାକୁ କହି ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ସହ ରଖିଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ଜଣକ ଚତୁରତାର ସହ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାର କିଛି ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ଉଠାଇ ନିଜ ମୋବାଇଲେ ରଖିଥିଲେ । ସେ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାକୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଦେଖାଇ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲେ ।

ଘଟଣାଦିନ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଛାଡ଼ିଦେବାକଥା ଧମକାଇଥିଲେ । ନିଜ ମୋବାଇଲରୁ ସ୍କ୍ରିନ ସଟ୍ ମାରି ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋକୁ ହ୍ଵାଟସଆପରେ ପଠାଇଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରିନ ଥିଲେ ତାଙ୍କର ଏଭଳି ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ଯୁବକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ବୋଲି । ସେ  ଦିନ ୧୨.୪୫ରେ ଯୁବକ ଶେଷ ମେସେଜ ଲେଖି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବାର ପରିବାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ।

ଯୁବକଙ୍କୁ ଶେଷ ମେସେଜ ଲେଖି ଘରେ ଫ୍ୟାନରେ ଝୁଲି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଯୁବତୀ । ପରିବାର ଲୋକ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଡ଼ାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ନାଁରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ବେଳେ ଯୁବକ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts