Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ! ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଲାକଟି ହତ୍ୟା କଲା ଯୁବତୀ, ଉଭୟ ଏକାଠି ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ

20/01/2019 at 10:03 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦/୧ : ଭୁବନେଶ୍ୱର ରାଜଧାନୀରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ସାଙ୍ଗର ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଛି | ଲିଙ୍ଗରାଜ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୌରୀ ନଗର ଲେନ ୫ ରେ ଘଟିଛି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ | ଅଲକାନନ୍ଦ ନାମ୍ନୀ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଅନିତା ମିତ୍ର ନାମ୍ନୀ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି | ଲିଙ୍ଗରାଜ ପୋଲିସ ଅଳକାକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ଲିଙ୍ଗରାଜ ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ତଦନ୍ତ କରୁଛି | କିଛି ସମୟ ପରେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ ଆସି ପହଂଚିବ | ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗକୁ ରଖି ତଦନ୍ତ କରିବ | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଖବରପାଇ ପରିବାରଲୋକେ ଆସି ପହଂଚିଛନ୍ତି | ତେବେ ପରିବାର ଲୋକେ ଏନେଇ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ଦେଇନାହାନ୍ତି |

ପରିବାରଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ଅଳକାନନ୍ଦ ଏବଂ ଅନିତା ଗୋଟିଏ ଘର ଭଡା ନେଇ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହୁଥିଲେ | ଘର ମାଲିକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ସଂସ୍ଥାରେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି କାମ କରୁଥିଲେ | ତେବେ କେଉଁ କାରଣରୁ ଅନିତା ଏଭଳି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛନ୍ତି ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ | ଦୀର୍ଘ ୪ ବର୍ଷ ହେଲା ଉଭୟ ମିଶିକି ରହୁଥିଲେ | ତେବେ ଏମିତି କଣ ଘଟଣା ଘଟିଲା ଯାହା ପାଇଁ ଅନିତା ମିତ୍ର ଅଳକାନନ୍ଦ ଦାସଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି |
ଲିଙ୍ଗରାଜ ଥାନା ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରିଛି |

   Related Posts