ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ପହିଲମାନ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେବା ବାହାନାରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ପ୍ରୌଢ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ : ମାମଲା ରୁଜୁ

17/12/2018 at 1:02 PM

ମିରଠ ୧୭/୧୨ : ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମିରଠ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସରୁରପୁରରେ ଜଣେ ମୁଷ୍ଟି ଯୋଦ୍ଧା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପହିଲମାନ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେବା ପାଇଁ କହି ବର୍ଷେ କାଳ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବା ନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସବୁବେଳେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲା | ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ଏଠାର ଜଣେ ଯୁବତୀ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳୁ ଦୌଡିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ | ଯୁବତୀ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳୁ ଦୋଡିବିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ପ୍ରୌଢ ପହିଲମାନ ଦେଖୁଥିଲା | ସେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ନଜର ପକାଇଲା | ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମହିଳା ପହିଲମାନ ଭାବେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖାଇଥଲା | ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଜ ପାଖକୁ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଥିଲା | ଯୁବତୀ ତା କଥାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ମୁଷ୍ଟି ଯୁଦ୍ଧ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ଯୁବତୀ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେବାରୁ ଓ଼ହରି ଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା |

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଦେବ କହି ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲା ଏବଂ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ସବୁବେଳେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା | ଶେଷରେ ଅତ୍ୟାଚାର ଅସହ୍ୟ ହେବା ପରେ ଯୁବତୀ ଏନେଇ ନିଜ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ସମସ୍ତ କଥା ଜଣାଇଥିଲେ | ପୀଡିତାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଥିବା ଏଏସଆଇ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି | ପୀଡିତାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମଇନା କରାଯାଇଛି | ଧାରା ୧୬୧ ରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି |

   Related Posts