Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରି : ମାସ୍କ ଚେକିଂ ନାଁରେ ୨ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଡେଇ ତୁଡେଇ ପିଟିଲା ପୋଲିସ, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ମାସ୍କ ଚେକିଂ ନାଁରେ ୨ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଡେଇ ତୁଡେଇ ପିଟିଲା ପୋଲିସ, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ଓ୍ବାଲ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଓଲଟିଲା ବୋଲେରୋ, ୬ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୨୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୪୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ : ବ୍ୟାପକ ପୋଡାଜଳା ଓ ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଆଜି ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ! ୧୫ ଯାଏଁ ତାତିରୁ ମିଳିବ ତ୍ରାହି
  • ||

ପହିଲମାନ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେବା ବାହାନାରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ପ୍ରୌଢ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ : ମାମଲା ରୁଜୁ

17/12/2018 at 1:02 PM

ମିରଠ ୧୭/୧୨ : ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମିରଠ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସରୁରପୁରରେ ଜଣେ ମୁଷ୍ଟି ଯୋଦ୍ଧା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପହିଲମାନ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେବା ପାଇଁ କହି ବର୍ଷେ କାଳ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବା ନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସବୁବେଳେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲା | ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ଏଠାର ଜଣେ ଯୁବତୀ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳୁ ଦୌଡିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ | ଯୁବତୀ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳୁ ଦୋଡିବିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ପ୍ରୌଢ ପହିଲମାନ ଦେଖୁଥିଲା | ସେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ନଜର ପକାଇଲା | ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମହିଳା ପହିଲମାନ ଭାବେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖାଇଥଲା | ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଜ ପାଖକୁ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଥିଲା | ଯୁବତୀ ତା କଥାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ମୁଷ୍ଟି ଯୁଦ୍ଧ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ଯୁବତୀ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେବାରୁ ଓ଼ହରି ଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା |

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଦେବ କହି ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲା ଏବଂ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ସବୁବେଳେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା | ଶେଷରେ ଅତ୍ୟାଚାର ଅସହ୍ୟ ହେବା ପରେ ଯୁବତୀ ଏନେଇ ନିଜ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ସମସ୍ତ କଥା ଜଣାଇଥିଲେ | ପୀଡିତାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଥିବା ଏଏସଆଇ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି | ପୀଡିତାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମଇନା କରାଯାଇଛି | ଧାରା ୧୬୧ ରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି |

   Related Posts