Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ଡ୍ରଗ୍ସ ପ୍ରଭାବରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ଶୋଇଥିଲେ ଯୁବତୀ ; ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସହ ମିଶି ପ୍ରେମିକ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ: ଅଦାଲତ କଲେ ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ

2/02/2019 at 12:47 PM

ଜଣେ ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁତୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅଜାଣତରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକର ସାଙ୍ଗ ମିଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି | ନିଜ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଛି ବୋଲି ଯୁବତୀ ପ୍ରେମିକର ମୋବାଇଲରେ ଭିଡିଓ ଦେଖିଲା ପରେ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରେମିକ ଘରେ ଥରେ ରାତିରେ ରହିଥିବାବେଳେ ପ୍ରେମିକର ମୋବାଇଲ ମୋବାଇଲ ଘାଂଟୁ ଘାଂଟୁ ଅଚାନକ ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିଲେ । ଯାହା ସେ ବିଶ୍ବାସ କରିପାରିନଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଶୋଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରମିକ ଏବଂ ପ୍ରମିକର ସାଙ୍ଗ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ରହିଥିଲା ।


ଏହାପରେ ପୀଡିତାଙ୍କର ହଠାତ ମନେପଡ଼ିଲା ଯେ, ୩ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ସକାଳେ ଉଠିଲାବେଳେ ସେ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ କୌଣସି ବସ୍ତ୍ର ନଥିଲା | ସେହିଦିନ ପ୍ରେମିକ ସହ ତାଙ୍କର ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ଝଗଡା ହେବାପରେ ଯୁବକ ନିଜର ଜଣେ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ଏବଂ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡିଂ କରିଥିଲା |


ସବୁ ଜାଣିବାପରେ ପୀଡିତା କୋର୍ଟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ | ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଭିକ୍ଟୋରିଆ କାଉଣ୍ଟି କୋର୍ଟରେ ମାମଲାର ଖୁଲାସା ହୋଇଥିଲା | କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଘଟଣା ଦିନ ଯୁବତୀ, ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ପ୍ରେମିକର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହ ମିଶି ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇଥିଲେ | ଏମାନେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇ ପାର୍ଟି କରିଥାନ୍ତି |କିନ୍ତୁ ସେ ଦିନ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବାପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ବିଲକୁଲ ହୋସ ନଥିଲା । ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ତା ସାଂଗ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନଗ୍ନ କରିଥିଲେ । ତାପରେ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳେ ଏହାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକକୁ ୭ ବର୍ଷ ୮ ମାସ କାରାଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଥିଲେ କୋର୍ଟ | ଯୁବକଙ୍କ ସାଙ୍ଗକୁ ୫ ବର୍ଷ ୯ ମାସ କାରାଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି କୋର୍ଟ | ଶୁଣାଣି ବେଳେ ଏହା ଏକ ଗମ୍ଭୀର ଅପରାଧ ବୋଲି ବିଚାରପତି କହିଥିଲେ |

   Related Posts