Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିମାନରେ ଆସିଲେ ବି ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଜରୁରୀ
  • ||
  • ଆରଟିପିସିଆର ନେଗେଟିଭ୍‌ ରିପୋର୍ଟ ଦେଖାଇଲେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମାକୁ ଲାଗିଥିବା ସମସ୍ତ ସୀମା ସିଲ୍‌ ହେବ
  • ||
  • ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଆସିଲେ ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରିଙ୍ଗ୍‌ ରୋଡ୍ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଞ୍ଜୁରୀ, ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବହନ କରିବେ ୬୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : BMCରେ ବଢିଲା ରାପିଡ୍ ରେସପନ୍ସ ଟିମ୍ ସଂଖ୍ୟା, ୬୭ଟି ୱାର୍ଡ ପାଇଁ ୩୯ଟିମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥାହେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଦେଶରେ ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପୂରଣ ପାଇଁ ସହଯୋଗ କରିବ ଓଡିଶା
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶୌଚ ସାରି ଫେରିବା ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ନଦୀକୁ ଡେଇଁଲେ ମହିଳା, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||

ମଦ ପିଆଇବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସାଙ୍ଗ ; ଯୁବତୀ ଗିରଫ

21/06/2019 at 3:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୬ : ମଦ ପାଇଁ କିଏ କାହାକୁ ହତ୍ୟା ମଧ୍ୟ କରିପାରେ ଶୁଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନି । କିନ୍ତୁ ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ । ମଦ ପାଇଁ ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି । ମଦ ପିଆଇବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି । ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଜସ୍ମିନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଜୁନ ୧୭ ତାରିଖରେ କେନ୍ୟାରେ ରହୁଥିବା ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବତୀ ଅନ୍ନାସମଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ମହରୌଲିରେ ହତ୍ୟା କରିଦିଆଯାଇଛି । ଅନ୍ନାସମଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଅନ୍ନାସମଙ୍କ ଫୋନ ଚେକ୍ କରିଥିଲା । ଯେଉଁଦିନ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ସେଦିନ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ । ଯାଞ୍ଚବେଳେ ପୋଲିସ ଜସ୍ମିନ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ । ଜସ୍ମିନଙ୍କ ଘର ତାଞ୍ଜାନିୟାରେ । ସେ ଅନ୍ନାସମଙ୍କ ପଡୋଶୀ ଥିଲେ । ଉଭୟ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲେ । ପୋଲିସ ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିବା ପଡୋଶୀ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ପୁଣି ମିଶି ଯାଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଜସ୍ମିନକୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ସେ ଭାଙ୍ଗି ପଡି ସବୁ ସତ କଥା କହିଦେଇଥିଲେ । ସେ ନିଜ ଦୋଷ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ଘଟଣା ଦିନ ଜସ୍ମିନ ଅନ୍ନାସମଙ୍କ ବିୟର ପିଆଇବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ନାସମ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଜସ୍ମିନ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ଏକ ଛୁରୀ ଆଣି ଅନ୍ନାସମଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣରେ ଅନ୍ନାସମଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଛୁରୀ ଓ କପଡା ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅନ୍ନାସମ ଛତ୍ରପୁର ଏକ୍ସଟନସନରେ ନନ୍ଦ ହସ୍ପିଟାଲ ନିକଟରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ସେ ଟୁରିଷ୍ଟ ଭିସା ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଥିଲେ ।

   Related Posts