Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ମଦ ପିଆଇବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସାଙ୍ଗ ; ଯୁବତୀ ଗିରଫ

21/06/2019 at 3:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୬ : ମଦ ପାଇଁ କିଏ କାହାକୁ ହତ୍ୟା ମଧ୍ୟ କରିପାରେ ଶୁଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନି । କିନ୍ତୁ ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ । ମଦ ପାଇଁ ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି । ମଦ ପିଆଇବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି । ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଜସ୍ମିନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଜୁନ ୧୭ ତାରିଖରେ କେନ୍ୟାରେ ରହୁଥିବା ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବତୀ ଅନ୍ନାସମଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ମହରୌଲିରେ ହତ୍ୟା କରିଦିଆଯାଇଛି । ଅନ୍ନାସମଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଅନ୍ନାସମଙ୍କ ଫୋନ ଚେକ୍ କରିଥିଲା । ଯେଉଁଦିନ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ସେଦିନ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ । ଯାଞ୍ଚବେଳେ ପୋଲିସ ଜସ୍ମିନ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ । ଜସ୍ମିନଙ୍କ ଘର ତାଞ୍ଜାନିୟାରେ । ସେ ଅନ୍ନାସମଙ୍କ ପଡୋଶୀ ଥିଲେ । ଉଭୟ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲେ । ପୋଲିସ ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିବା ପଡୋଶୀ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ପୁଣି ମିଶି ଯାଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଜସ୍ମିନକୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ସେ ଭାଙ୍ଗି ପଡି ସବୁ ସତ କଥା କହିଦେଇଥିଲେ । ସେ ନିଜ ଦୋଷ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ଘଟଣା ଦିନ ଜସ୍ମିନ ଅନ୍ନାସମଙ୍କ ବିୟର ପିଆଇବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ନାସମ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଜସ୍ମିନ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ଏକ ଛୁରୀ ଆଣି ଅନ୍ନାସମଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣରେ ଅନ୍ନାସମଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଛୁରୀ ଓ କପଡା ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅନ୍ନାସମ ଛତ୍ରପୁର ଏକ୍ସଟନସନରେ ନନ୍ଦ ହସ୍ପିଟାଲ ନିକଟରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ସେ ଟୁରିଷ୍ଟ ଭିସା ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଥିଲେ ।

   Related Posts