Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ବିବାହର ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା

25/05/2019 at 7:08 PM

ବିବାହର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କନ୍ୟାକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଘଟଣା ଘଟିଛି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ କାନପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ । ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ହତ୍ୟାକାରୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୁହଁକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଇଥିଲା । ବୁଧବାର ଦିନ ସକାଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା । ଯୁବତୀଙ୍କ ଶବ ମିଳିବ ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଖବରପାଇଁ ପୋଲିସ ଓ ଫରେନସିକ୍ ଟିମ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା ।

ମୃତ ଯୁବତୀ ହେଲେ ନାରାମାଉଁ ଗାଁର ରାକେଶ କୁମାରଙ୍କ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଝିଅ ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣା । ଏପ୍ରିଲ ୧୮ ତାରିଖରେ ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ ବାହାଘର ଥିଲା । ପୁରା ପରିବାର ବାହାଘର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ବାହାଘରର ଠିକ ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦିଅ ଯାଇଥିଲା । ୧୭ ତାରିଖ ସକାଳେ ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ ଶବ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କୁ କିଏ ଏବଂ କାହିଁକି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସେନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts