Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ନିଆରା ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ସୁଖଦ ପରିଣତି, ଏକାଠି ହେଲେ ପପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ: ସରକାରୀ ବାବୁ କରାଇଲେ ବାହାଘର, ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା କାହାଣୀ

13/03/2019 at 7:03 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର ୧୩|୩ (ଚିନ୍ମୟ ମିଶ୍ର) : ଏମିତି ବି ହୁଏ ବାହାଘର। ବଲାଙ୍ଗୀର ସ୍ବଧାର ଗୃହରେ ହୋଇଛି ଦୁଇ ପ୍ରେମି ଯୁଗଳଙ୍କ ବାହାଘର ତାହା ମଧ୍ୟ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ କରିଛି ଦୁଇ ପ୍ରେମି ଯୁଗଳଙ୍କୁ ଏକ। ପରିବାରର ବାରଣ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମି ଯୁଗଳ ଘରୁ ଚାଲିଯାଇଥିବା ବେଳେ ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ବର ଜେଲ ଯାଇଥିଲା ଓ ଜେଲରୁ ଫେରିବା ପରେ ଝିଅ ପ୍ରାପ୍ତ ବୟସ୍କା ହେବାରୁ ବିବାହ କଲା ପ୍ରେମିକ । ଏଭଳି ଏକ ନିଆରା ବାହାଘର ପାଇଁ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ସ୍ବଧାର ଗୃହ।

କନ୍ୟା ବେସରେ ସଜେଇ ହେଉଛି ଝିଅ। ମନରେ ରହିଛି ଢେର ଖୁସି। କାରଣ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ପାଇବ ପ୍ରେମିକା ଦିର୍ଘ ୪ ବର୍ଷ ପରେ। ତାହା ମଧ୍ୟ ପରିବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଭିନ୍ନ ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି। ସେଥିପାଇଁ ବେଶ ଉତ୍ସହ। ଅନ୍ୟ ପଟେ ଡିଜେ ବାଜାରେ ଝୁମୁଛନ୍ତି ବରଯାତ୍ରୀ । ବର ବେଶରେ ସଜେଇ ହୋଇ ଗାଡିରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଆସୁଛି ବର। ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ କେଉଁ ପ୍ରେମ କାହାଣି କହିବାରେ ଲାଗିଣେଣି ନ୍ୟୁଜବାଲା। ହେଲେ ଏହା ସତ । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ସ୍ବଧାର ଗୃହରେ।

ଦିର୍ଘ ୪ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରମି ଯୁଗଳ ଅଲଗା ହୋଇଥିବା ପରେ ଏକ ହୋଇଛନ୍ତି ବିବାହ ଡୋରିରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ। ବଲାଙ୍ଗୀର ପୁଇଁନ୍ତଳା ବ୍ଲକର ଅଙ୍କରିଆ ପଦର ଗାଁର ମିତା କୁମ୍ଭାର ଓ ଚମରୁ କଅଁର । ଦୀର୍ଘ ୪ ବର୍ଷ ଧରି ଭଲ ପାଇବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ଓ ସାମାଜିକ ବାସନ୍ଦରୁ ଘର ଛାଡି ପଳାଇଥିଲେ। ପରେ ଝିଅ ପରିବାର ଲୋକ ସଦର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ଅଲଗା। ହେଲେ ଝିଅକୁ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକ ଶେଷରେ ସ୍ବଧାରର ଆଶ୍ରୟ ନେଇ ରହିଥିଲେ ମିତା।

୨୦୧୬ ମସିହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସ ୧୧ ତାରିଖରେ ମିତା ଓ ଚମରୁ ଘର ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ପୁଇଁନ୍ତଳା ତାଙ୍କ ଅଙ୍କରିଆ ପଦର ଗାଁ ରୁ । ସେଠାରୁ ହୀରାକୁଦ ଯାଇ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ପଡାରେ  ଦୀର୍ଘ ଦେଢ ବର୍ଷ ରହିଲେ। ପରେ  ମିତା ପରିବାର ଲୋକ ସଦର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବା ପରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଫେରିଥିଲେ ପ୍ରେମି ଯୁଗଳ । ଏନେଇ ଦୁହିଁ ଙ୍କୁ ଅଲଗା କରିବା ସହ ମିତା ନାବାଳିକା ଥିବାରୁ ବିବାହ କରିପାରିନଥିଲା ଚମରୁ ।ଚମରକୁ  ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଜେଲ ପଠାଇଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକ। ତା ସହ ମିତାକୁ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ନ କରିବାରୁ ତାକୁ ସ୍ବାଧାର ଗୃହରେ ରଖାଯାଇଥିଲା।

ତେବେ ମିତା ସାବାଳିକା ହେବା ପରେ ଚମରୁ ମଧ୍ୟ ଜେଲରୁ ଆସିଥିଲା ଓ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହମତି ନେଇଥିଲା ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ସ୍ବାଧାର ଗୃହ। ଏନେଇ ଦୁହେଁ ରାଜି ହେବା ପରେ କରାଯାଇଛି ବାହାଘର। ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ ବିଭାଗ ଓ ଡିଏସଡବ୍ଲୁ କରିଥିଲା ବିବାହର ଆୟୋଜନ ।  ବେଶ ଧୁମଧାମରେ ମିତା ଓ ଚମରୁଙ୍କ ବାହାଘର ସମ୍ପନ୍ନ କରାଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ଧରିଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ସହରରେ।

 ସମାଜ ଓ ପରିବାରର ବିରୋଧରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିବା ଦୁଇ ପ୍ରେମି ଜୁଗଳଙ୍କୁ ମିଳିଛି ନୂଆ ସମାଜ। ସ୍ବାଧାର ଗୃହ ଓ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ର ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଛଟିଛି ପ୍ରସଂଶାର ସୁଅ।

   Related Posts