Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାରେ ରାଜଧାନୀ ରାଜରାସ୍ତାରେ ପଡି ରହିଥିଲେ ଯୁବତୀ : ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କଣ ଆଉ କଣ ହେଲା ତାଙ୍କ ସହ

12/10/2018 at 5:15 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୨|୧୦: ରାଜଧାନୀରେ ଆଜି ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ ବେଶ୍ ଅଧିକ ଥିଲା । ଠିକ୍ ଏତିକି ବେଳେ ଲୋୟର ପିଏମଜିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଅଭାବନୀୟ ଦୃଶ୍ୟ ।  ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡ଼ି ରହିଥିଲେ । ତେବେ କାହିଁକି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଏତେ ବର୍ଷାରେ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ି ରହିଥିଲେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା । ଘରୁ ବାହାରିବା ମୁସ୍କିଲ । ଠିକ୍ ଏତିକିବେଳେ ରାଜଧାନୀର ଲୋୟର ପିଏମଜିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଅଭାବନୀୟ ଦୃଶ୍ୟ । ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡ଼ି ରହିଥିଲେ । ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇବାକୁ ନାକେଦମ ହୋଇଥିଲା ପୋଲିସ । ଘଟଣା ବୁଝିବାରୁ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା କି, ୟେ ହେଉଛନ୍ତି ପାର୍ବତୀ ମାଝୀ । କୋରାପୁଟ ଲମତାପୁଟର ୨ ଭଉଣୀ ପାର୍ବତୀ ମାଝୀ ଓ ଦଇମତି ମାଝୀ ଗଲା ବର୍ଷେ ହେଲା ଲୋୟର ପିଏମଜିରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି । ପିତା-ମାତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ କିଛି ଅସମାଜିକ ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ହଡ଼ପ କରି ନେଇଥିବା ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଃଖ କାହାରି କାନକୁ ଶୁଭୁନି । ଶୀତ-କାକର ହେଉକି ଝଡ଼ ତୋଫାନ, ନ୍ୟାୟ ଆଶାରେ ସେମାନେ ରାଜରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ି ରହୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଲୋୟର ପିଏମଜିରେ ଧାରଣାରେ ଥିବା ବେଳେ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ କାଲି ରାତିରେ ସେମାନଙ୍କ ସବୁ ଜିନିଷପତ୍ର ଚୋରି କରି ନେଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଜରୁରୀ କାଗଜପତ୍ର ଥିଲା । ସକାଳୁ ଥାନାରେ ଏଫଆଇଆର ବି ଦେଇଛନ୍ତି ।  ପୋଲିସ ଏ ସଂପର୍କରେ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ କରୁ ବୋଲି  ଦାବି କରି ସେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ବର୍ଷାରେ ସେମିତି ବସି ରହିଥିଲେ । କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ତାଙ୍କ ଶରୀର କୋଲାପ୍ସ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିମାନଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ  ତାଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ନେଇ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛି ପୋଲିସ। ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ଜିନିଷ ଚୋରିର ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts