Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ହତ୍ୟା କଲା ଆଉ ଜଣେ ଯୁବତୀକୁ

20/01/2019 at 7:59 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦/୧ : ଭୁବନେଶ୍ୱର ରାଜଧାନୀରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଜଣେ ଯୁବତୀ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଛି | ଲିଙ୍ଗରାଜ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୌରୀ ନଗର ଲେନ ୫ ରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଭାବନୟା ଘଟଣା | ଅଲକାନନ୍ଦ ନାମ୍ନୀ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଅନିତା ମିଶ୍ର ନାମ୍ନୀ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି | ଲିଙ୍ଗରାଜ ପୋଲିସ ଅଳକାକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ଘଟଣା ପଚାର କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ | ହେଲେ ତ୍ରିକୋଣୟ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି |

ଅଲକାନନ୍ଦ ଏକ ସ୍ବେଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନରେ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅନିତା ଏକ କନସାଲଟେନସିରେକାମ କରୁଥିଲେ | ପୋଲିସ ଅନିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି | ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି | ରାଜଧାନୀରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଭଳି ଘଟଣା ପ୍ରଥମ | ତେଣୁ ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଅଟi ସତର୍କତାର ସହ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୃତ ଯୁବତୀ ବାଲେଶ୍ୱର ବସ୍ତା ଅଂଚଳର | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବତୀ କୋଣାର୍କ ଅଂଚଳର | ବହୁତ ଦିନରୁ ଉଭୟ ଯୁବତୀ ମିଶିକି ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ |

   Related Posts