Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

୧୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୋଇଥିଲା ଅପହରଣ, ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ

27/12/2018 at 4:56 PM

ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଘଟଣା ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାର | ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାରେ ଆସି ଦଶକରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଅପହରଣ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ପାଖାପାଖି ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା | ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ ଥିଲା ମାତ୍ର ୧୩ ବର୍ଷ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ ଥିଲା ୪୫ ବର୍ଷ | ଯିଏ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଥିଲେ ସେମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚଳିତ ମାସ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ମୁକ୍ତ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କର ଏକ ୯ ବର୍ଷର ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ମହିଳାଙ୍କୁ ଶିଶୁ ଚାଲାଣକାରୀମାନେ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ | ଗତ ୩୦ ବର୍ଷ ହେଲା ମହିଳାଙ୍କ ଅପହରଣ ନେଇ ପୋଲିସ ପାଖେ କୌଣସି ସୂଚନା ନଥିଲା | ଚଳିତ ବର୍ଷ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ତଥ୍ୟ ପାଇଥିଲା | ଦକ୍ଷିଣ ବୋଲିବିଆ ସହରର ମହିଳା ଥିବା ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇଥିଲା | ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏକ ଟିମ ଗଠନ କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ଟିମ ସେଠାରେ ଯାଇ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ | ଖୋଜାଖୋଜି ବେଳେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ପାଇଥିଲେ | ତେବେ ନାବାଳିକା ସେତେବେଳେ ଆଉ ନାବାଳିକା ନଥିଲେ ବରଂ ମହିଳା ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ଯିଏ ଅପହରଣ କରିଥିଲେ ସେ ନେଇ ମହିଳା ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ସେହି ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା ଯେଉଁ ଘରେ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ବନ୍ଧକ କରି ରଖାଯାଇଥିଲା |
ତେବେ ୩୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅପହରଣ ପଛରେ କାହା ହାତ ଥିଲା ତାହା ଏବେ ଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |

   Related Posts