Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଘୋଷଣା, ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ପରେ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ପଦ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର, ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୯ ଓ ୨୦ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : IMD ଡିଜି
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ, ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ : କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ ରହିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ବିଶେଷ ନୀତି ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ବଢୁଛି ଜଳସ୍ତର : ଚିନ୍ତାରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : ରଥିଆ ନାଳରେ ଭାସି ବୃଦ୍ଧ ନିଖୋଜ, ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନାଳରେ ଭାସିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ମହାନଦୀ ବନ୍ୟାଜଳରେ ବୁଡି ଗାଡି ଚାଳକ ନିଖୋଜ, ଇଟାଭାଟିକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପାଣିରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ପୁଅ, ଠାବ ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

କବାଟ ଖଟଖଟ କରି ପାଣି ମାଗିଲେ; କବାଟ ଖୋଲିବାରୁ ବାପାକୁ ବାନ୍ଧି ବାପା ସାମ୍ନାରେ ଝିଅକୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ୬ ପିଶାଚ

7/02/2019 at 5:01 PM

କିଶନଗଞ୍ଜ ୭/୨ : ବିହାରରେ ଅପରାଧ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉନାହିଁ | ବିହାର କିଶନଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋଢ଼ୋବାଡ଼ି ଅଂଚଳରେ ବାପା ସାମ୍ନାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୬ଜଣ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମକରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବାପାଙ୍କୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଏହି ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ |


ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଗାଁର ୬ଜଣ ଯୁବକ କବାଟ ଖଟଖଟ କରି ପିଇବା ପାଇଁ ପାଣି ମାଗିଥିଲେ | ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପା ଭାବିଲେ ବୋଧହୁଏ କାହାକୁ ବହୁତ ଜୋର ଶୋଷ ହେଉଛି | ସେ ଯାଇ କବାଟ ଖୋଲିଲେ | କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲେ ସେହି ଗାଁର ୬ଜଣ ଯୁବକ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି | ୬ଜଣ ଯାକ ଯୁବକ ତୁରନ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ପକେଇଲେ |


ବାପାଙ୍କ ସହ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବାନ୍ଧି ପକେଇଲେ ୬ ଅଭିଯୁକ୍ତ | ଏହାପରେ ଉଭୟ ବାପା ଓ ଝିଅଙ୍କୁ ଘର ଠାରୁ ଅଧା କିଲୋମିଟର ଦୁରକୁ ନେଇଗଲେ | ଏହାପରେ ୬ଜଣ ଯୁବକ ଅତି ନୃଶଂସ ଭାବେ ବାପା ସମ୍ମୁଖରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କାହାକୁ କିଛି ନ କହିବାକୁ ଉଭୟ ବାପା ଝିଅଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ | ଏହାପରେ ୬ଜଣ ଯୁବକ ସେଠାରୁ ପଳେଇଥିଲେ | ଯୁବତୀ ନିଜେ ଆସି ବାପାଙ୍କ ହାତ ଗୋଡରେ ବନ୍ଧା ଯାଇଥିବା ରାଶି ଖୋଲିଥିଲେ ଏବଂ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ |


ଘଟଣା ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କାହାକୁ କିଛି ନଜଣାଇ ଚୁପ ରହିବେ ବୋଲି ଚିନ୍ତା କଲେ | ଗାଁଲୋକ ଜାଣିଲେ ବଦନାମ ହେବ ବୋଲି ଭାବି ସେ ଚୁପ ରହିଲେ | କିନ୍ତୁ ପରେ ପୁଣି ଚିନ୍ତା କଲେ ଯେ, ଚୁପ ରହିବ ଦ୍ୱାରା ଅପରାଧୀଙ୍କ ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ ଆହୁରି ବଢିବ | ସେଥିପାଇଁ ବୁଧବାର ଦିନ ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପଡୋଶୀରେ ରହୁଥିବା ଫୈଜ ଆଲାମ (୨୧), ଅବଦୁଲ ମନ୍ନାନ(୨୭), କାସିମ(୩୫), ତକସିର(୨୪), ଅଂଶାର(୩୫) |


ଘଟଣା ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘଟିଥିଲା | ବୁଧବାର ଦିନ ପୀଡିତା ଯୁବତୀ କୋଢ଼ୋବାଡ଼ି ଥାନାରେ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ | ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଗାଁର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ଏବେ ଯାଏଁ କୌଣସି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ ହୋଇନାହାନ୍ତି | ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରୀ ମଇନା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠା ଯାଇଥିଲା | ପୋଲିସ ୬ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି |

   Related Posts