Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

କିମ୍ ଜଙ୍ଗ୍‌ଙ୍କ ରହସ୍ୟମୟୀ ପ୍ରେମିକା: ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟାର ବର୍ଷେ ପରେ ଟେଲିଭିଜନରେ ବାହାରିଲେ, ପ୍ରେମ ଓ ସୁରକ୍ଷା ପଛର କାହଣୀ…

13/06/2020 at 6:10 PM

ସିଓଲ, ୧୩|୦୬:    ଉତ୍ତର କୋରିଆର ରାଷ୍ଟ୍ରମୁଖ୍ୟ କିମ୍ ଜଙ୍ଗ୍ ନିଜର କଡା ଆଇନ କାନୁନ ଓ ଶାସନ ପାଇଁ ପରିଚିତ । ତେବେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ଥିବା କୁହାଯାଉଛଇ । ଯାହାଙ୍କୁ ବିଷୟରେ ୨୦୧୪ରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଓ ଆଲୋଚନା ହେଉଥିଲା ।

ହ୍ୟୋନ୍ ସଙ୍ଗ୍ ଓଲ୍ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ସିଙ୍ଗର୍ ଓ ରାଜନେତା । ସେ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ ଜଙ୍ଗଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଚି । ଏପରିକି ସେ ୨୦୧୩ରେ ଏକ ସେକ୍ସ୍ ସ୍କାଣ୍ଡାଲରେ ମଧ୍ୟ ଫସିଥିଲେ। ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, କିମ୍ ଓ ହ୍ୟୋନ୍  କିଶୋର ଅବସ୍ଥାରେ ସାଥି ହୋଇ ରହିଥିଲେ । ପରେ କିମଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଉଭୟ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ୨୦୧୩ରେ ହ୍ୟୋନ୍ ସିଓଲରେ ଅନ୍ୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାରଙ୍କ ଅଶ୍ଲିଳ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଚୋସୁନ୍ ଇଲବୋ ନାମକ ଏକ ଖବର କାଗଜରେ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବେ ହ୍ୟୋନ୍ ୨୦୧୪ରେ ଟିଭିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେ କିମଙ୍କ ଶାସନକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିଲେ । ଏହାସହ କଳା ଓ ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ନେଇ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ହ୍ୟୋନଙ୍କ ହତ୍ୟା କରାଯାଇ ନଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ୨୦୧୩ରେ କିମ୍ ତାଙ୍କ ଦାଦାଙ୍କୁ ଗାଦିରୁ ହଟାଇବା ସହ ନିସା କାରବାର ଆଦି ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଥିଲେ । ସେହିପରି ୨୦୧୭ରେ କିମଙ୍କ ଜଣେ ସାବତ ଭାଇ କିମ୍ ଜଙ୍ଗ୍ ନାମ୍ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ୨୦୦୩ରେ କିମ୍ ଉତ୍ତର କୋରିଆ ଛାଡିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ଯାଇଥିଲେ । ଏପରିକି 2012ର କିମ୍ ଜଙ୍ଗ୍ ନାମ୍ କିମ୍ ଜଙ୍ଗ୍ ଉନ୍ ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ଏକ ପରିହାସ ହୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । କିମ୍ ଜଙ୍ଗ୍ ନାମ୍ ହେଉଛନ୍ତି କିମଙ୍କ ସାବତ ଭାଇ । ଏପରିକି କିମ୍ ଜଙ୍ଗ୍ ଉନ୍ କେବି ବି ଶାସନ ଗାଦିରେ ବସିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ନାମ୍ କହିଥିଲେ ।

   Related Posts