Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍ ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ କାରନାମା: ମାତାଲ୍ ହୋଇ ପ୍ରେମିକ ଘର ସାମ୍ନାରେ ଡିଜେ ଲଗାଇ ଧୁମ୍ ନାଚିଲେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

23/09/2020 at 11:45 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୯ : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥାଏ । କେତେବେଳେ ମଜାଦାର ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ । ସାଧାରଣତଃ ସମୟ କାଟିବାକୁ ଲୋକେ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଯଦି କାହାର ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି ଅର୍ଥାତ ପ୍ରେମ ପ୍ରତାରଣା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯଦି କିଏ ରାସ୍ତାରେ ଡିଜେ ଲଗାଇ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥାଏ ତାହେଲେ ସେହି ଭିଡିଓ ସମସ୍ତେ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ । ଏହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହ ବ୍ରେକଅପ ପରେ ମଦ ନିଶାରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଘର ସାମ୍ନାରେ ଡିଜେ ଲଗାଇ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଯୁବତୀଙ୍କ ଏହି ମାତାଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ମଦ ବୋତଲ ହାତରେ ଧରି ମଧ୍ୟ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯୁବତୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ଆଖପାଖର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଜମା ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କିଛି ଫରକ ପଡ଼ିନଥିଲା । ସେ ଡିଜେ ସ୍ୱରରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଚାଲିଥାନ୍ତି । ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ ତାଙ୍କ ଘର ସମ୍ମୁଖରେ ଲଗାତାର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଚାଲିଥାନ୍ତି । ଯୁବତୀ ଏମିତି ମାତାଲ ଥିଲେ ଯେ ଜୋତା ଚପଲ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲାବେଳେ ସେ ଗୋଡ଼ରୁ ଜୋତା ଖୋଲି ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ । ଆଖପାଖ ଲୋକେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts