Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ବଢିଲା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୬୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା: ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଓଡ଼ିଶା, ୩ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ ଓ ପବନ ବୋହିବ
  • ||
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

କେନାଲ୍‌ରେ ଭାସୁଥିଲା ସୁଟକେଶ୍, ଖୋଲିଲା ପରେ ମିଳିଲା ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ

12/10/2020 at 3:47 PM

ସିରାସା ୧୨/୧୦ : ହରିୟାଣା ସିରାସା ଫୁଲଙ୍କା ଗାଁ ନିକଟସ୍ଥ ବନମନ୍ଦୋରୀ କେନାଲରୁ ଏକ ସୁଟକେଶରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। କେନାଲରେ ସୁଟକେଶ ଭାସୁଥିବା ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସୂଚନା ପାଇ ଡିଙ୍ଗ ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ସୁଟକେଶକୁ କେନାଲରୁ ବାହାର କରିଥିଲା। ସୁଟକେଶ ଖୋଲି ପୋଲିସ ଯାହା ଦେଖିଲା ଚକିତ ହୋଇଗଲା। ସୁଟକେଶରେ ପାଖାପାଖି ୨୫ ବର୍ଷୀୟା ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଥିଲା।

ମୃତ ଯୁବତୀଙ୍କ ବେକରେ ରଶିର ଚିହ୍ନ ଥିଲା। ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିନାହିଁ। କେନାଲରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହେବା ଘଟଣା ପ୍ରଘଟ ହେବାପରେ ଗାଁରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା। ଶବର ପରିଚୟ ପାଇଁ ପୋଲିସ ତାକୁ ନାଗରିକ ହସ୍ପିଟାଲର ଶବଗୃହରେ ରଖିଛି। ୭୨ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଶବର ପରିଚୟ ବାହାର କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରାଯିବ। ଏହାପରେ ବ୍ୟବଛେଦ ହେବ। ବ୍ୟବଛେଦ ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ଯେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କିଭଳି ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି।

ଡିଏସପି ସଞ୍ଜୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡିଙ୍ଗ ଥାନା ପୋଲିସ ସୁଟକେଶରେ ବନ୍ଦ ଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିନାହିଁ। ଆଖପାଖ ଗାଁରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିଚୟ ପାଇବ ପାଇଁ ପୋଲିସ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି। ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରିଛି ଯେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଶବକୁ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପାଣି ସ୍ରୋତରେ ଏହା ଭାସି ଭାସି ସିରାସା ଯାଏଁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି। ତେବେ ମୃତ ଯୁବତୀଙ୍କ ବେକରେ ଥିବା ଚିହ୍ନରୁ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ଯେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବ।

   Related Posts