Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘ଇତିହାସରେ ହୋଇଥିବା ଭୁଲଗୁଡିକୁ ଏବେ ସୁଧାରୁଛି ଭାରତ’, କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ବର୍ଷିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଖାଲି ଅଫିସ ଦେଖି ଏକା ଏହିଭଳି କାମ କରୁଥିଲେ ଯୁବତୀ: ସିସିଟିଭିରୁ ଲିକ୍ ହେଲା ଫୁଟେଜ୍

7/12/2021 at 6:02 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୧୨ : ଦୁନିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ମଣିଷ ଅଛନ୍ତି। କିଏ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜ କଥା ରଖିଥାଏ ଓ ନିଜ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଦେଖାଇଥାଏ ତ କିଏ ଇଣ୍ଟ୍ରେଭର୍ଟ ହୋଇଥାଏ। ଏମାନଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କୁ ପାଖରେ ବେଶୀ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ମିଶିବା ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଏମିତି ଲୋକଙ୍କ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଭୁଲବଶତଃ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଚାଲିଆସେ। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

ଟ୍ୱିଟରରେ @lov4itzy ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ ଏକ ଖାଲି ଅଫିସ ନଜର ଆସୁଛି। ଅଫିସରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ସଫା ସଫି କରୁଛନ୍ତି। ସଫା କଲାବେଳେ ସେ ହଠାତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅଫିସରେ ବୁଲି ବୁଲି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। କେତେବେଳେ ସୋଫା ଝାଡିଲା ବେଳେ ଅଣ୍ଟା ହଲେଇ ନାଚୁଛନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ପୋଛିଲା ବେଳେ। ଏମିତି ସେ ବିନ୍ଦାସ ଅନ୍ଦାଜରେ ସଫା କରୁଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଅଫିସରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଏକା ହିଁ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଶେଷରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଫିସକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଓ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖି ଦେଇଛନ୍ତି। ପୁରା ଘଟଣା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି। ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି @ITZYofficial କୁ ଟ୍ୟାଗ କରାଯାଇଛି। @ITZYofficial ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ମ୍ୟୁଜିକ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନାମ। ୪ ଯୁବତୀଙ୍କ ଏହି ଗ୍ରୁପକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଅନେକଥର ରିଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି। ଲୋକଙ୍କୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ଯୁବତୀ ଜଣକ ସତରେ ବହୁତ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts