ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: ଶରୀରରୁ ଚର୍ବି ଘଟାଇବା ହେଲା କାଳ, ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସର୍ଜରୀ ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫୬୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଡାଇଭ୍ ମାରି କ୍ୟାଚ୍ ଧରିଲେ ଜନି ବେୟରଷ୍ଟୋ, ହେଲେ ଅମ୍ପାୟାର କହିଲେ ନଟଆଉଟ୍ ! ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି…
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ମାଡିବସିଲା ପୋଲିସ, ୨ ଗିରଫ
  • ||

“ମୋ ମରିବା ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ ଦାୟୀ, ମୁଁ ମଲା ପରେ ତାକୁ ଜମା ଛାଡ଼ିବନାହିଁ”, ପାପୁଲିରେ ସୁଇସାଈଡ଼ ନୋଟ ଲେଖି ମରିଗଲା ରାଗିଣୀ

23/11/2018 at 2:18 PM

ସୁରଜପୁର ୨୩/୧୧ : ଛତିଶଗଡ଼ର ସୁରଜପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭଟ୍ଟ ଗାଁରେ ଏକ ଅଭବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ନିଜ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ବେକରେ ଦୌଡ଼ି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ନିଜ ହାତ ପାପୁଲିରେ ସୁଇସାଈଡ଼ ନୋଟ ଲେଖିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ ଦାୟୀ ବୋଲି ସେ ଲେଖିବା ସହ ଅକ୍ଷୟକୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭଟ୍ଟ ଗାଁର ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ରାଗିଣୀ ସିଂହ ଏବଂ ସେହି ଗ୍ରାମର ଅକ୍ଷୟ ସିଂହଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଚାଲିଥିଲା | ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ କୌଣସି ଆପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ନଥିଲା | ବନ୍ଧୁ, ପରିବାର ଓ ପରିଜନ ଏହି ପ୍ରେମକୁ ଗ୍ରହଣ କରିନେବା ସହ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମତି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥାନ୍ତା | ତେବେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫୋନରେ ଚାଟିଙ୍ଗ ସିଜାଳିଥିଲା | ଚାଟିଙ୍ଗ ବେଳେ କୌଣସି ଏକ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତାନ୍ତର ଓ ପରେ ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଝଗଡା କାରଣରୁ ଅକ୍ଷୟ ସିଂହ ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ରୋକଠୋକ ରାଗିଣୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଇଥିଲେ | ଏଥିରେ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇ ରାଗିଣୀ ନିଜ ପ୍ରକୋଷ୍ଠ ମଧ୍ୟରେ ଦଉଡି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ତେବେ ଏହା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ହାତ ପାପୁଲିରେ ପେଁ ସାହାଯ୍ୟରେ ସୁଇସାଈଡ଼ ନୋଟ ଲେଖିଥିଲେ | ସୁଇସାଈଡ଼ ନୋଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, “ମେରୀ ମରନେ କି ବଜହ ଅକ୍ଷୟ ହେ, ମେରେ ମରନେ କେ ବାଦ ଉସକୋ ମତ ଛୋଡନା ପ୍ଲିଜ |” ପରିବାର ଲୋକେ ଖବର ପାଇବା ପରେ ରାଗିଣୀକୁ ତୁରନ୍ତ ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇଥିଲେ | ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି |

   Related Posts