Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହଙ୍ଗା ହେଲା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟ୍, ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା ୩ ଗୁଣା ବଢିଲା ଦାମ୍
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ କିରାଣୀ, ମୃତ୍ୟୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପାଇଁ ନେଉଥିଲେ ୬୦୦ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଆଜି ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ, ପୁରସ୍କୃତ ହେବେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ-୧୪ ପ୍ରତିଭାଦୀପ୍ତ ମହିଳା
  • ||
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ସର୍ଟଫିଲ୍ମ କଣ୍ଟେଷ୍ଟ୍ ‘ସୋ-କେଶ୍ ୨୦୨୦’ର ପୁରସ୍କାର ବିତରଣୀ, ୧୨ଟି ବର୍ଗରେ ରହିଛି ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଭନ୍ ନିରାଶ, କହିଲେ- ‘ପିଚ୍ ଭଲ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଖେଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ କଟା ଅଂଶ, ହତ୍ୟା ପରେ ଫିଙ୍ଗାଯାଇଛି !
  • ||
  • ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ରେ ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ
  • ||

“ମୋ ମରିବା ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ ଦାୟୀ, ମୁଁ ମଲା ପରେ ତାକୁ ଜମା ଛାଡ଼ିବନାହିଁ”, ପାପୁଲିରେ ସୁଇସାଈଡ଼ ନୋଟ ଲେଖି ମରିଗଲା ରାଗିଣୀ

23/11/2018 at 2:18 PM

ସୁରଜପୁର ୨୩/୧୧ : ଛତିଶଗଡ଼ର ସୁରଜପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭଟ୍ଟ ଗାଁରେ ଏକ ଅଭବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ନିଜ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ବେକରେ ଦୌଡ଼ି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ନିଜ ହାତ ପାପୁଲିରେ ସୁଇସାଈଡ଼ ନୋଟ ଲେଖିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ ଦାୟୀ ବୋଲି ସେ ଲେଖିବା ସହ ଅକ୍ଷୟକୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭଟ୍ଟ ଗାଁର ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ରାଗିଣୀ ସିଂହ ଏବଂ ସେହି ଗ୍ରାମର ଅକ୍ଷୟ ସିଂହଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଚାଲିଥିଲା | ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ କୌଣସି ଆପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ନଥିଲା | ବନ୍ଧୁ, ପରିବାର ଓ ପରିଜନ ଏହି ପ୍ରେମକୁ ଗ୍ରହଣ କରିନେବା ସହ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମତି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥାନ୍ତା | ତେବେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫୋନରେ ଚାଟିଙ୍ଗ ସିଜାଳିଥିଲା | ଚାଟିଙ୍ଗ ବେଳେ କୌଣସି ଏକ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତାନ୍ତର ଓ ପରେ ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଝଗଡା କାରଣରୁ ଅକ୍ଷୟ ସିଂହ ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ରୋକଠୋକ ରାଗିଣୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଇଥିଲେ | ଏଥିରେ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇ ରାଗିଣୀ ନିଜ ପ୍ରକୋଷ୍ଠ ମଧ୍ୟରେ ଦଉଡି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ତେବେ ଏହା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ହାତ ପାପୁଲିରେ ପେଁ ସାହାଯ୍ୟରେ ସୁଇସାଈଡ଼ ନୋଟ ଲେଖିଥିଲେ | ସୁଇସାଈଡ଼ ନୋଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, “ମେରୀ ମରନେ କି ବଜହ ଅକ୍ଷୟ ହେ, ମେରେ ମରନେ କେ ବାଦ ଉସକୋ ମତ ଛୋଡନା ପ୍ଲିଜ |” ପରିବାର ଲୋକେ ଖବର ପାଇବା ପରେ ରାଗିଣୀକୁ ତୁରନ୍ତ ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇଥିଲେ | ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି |

   Related Posts