Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ପୁଣି ଅଲୋଡା ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ବିଲରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

17/12/2019 at 10:38 AM

ବ୍ରହ୍ମପୁର ୧୭।୧୨: ପୁଣି ଅଲୋଡା ହେଲା ଶିଶୁ କନ୍ୟା । ବିଲରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଶିଶୁ କନ୍ୟା । କାନ୍ଦିବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ବିଲରୁ ଶିଶୁଟିକୁ ଉଦ୍ଦାର କରି ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ତେବେ କିଏ ଏବଂ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶିଶୁଟିକୁ ଏଠାରେ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଛି ତାର ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଶିଶୁଟିର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ କାଦପଡା ଗାଁ ବିଲରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ଶିଶୁ କନ୍ୟା । ଗାଁ ନିକଟ ବିଲରୁ ଶିଶୁଟିର କାନ୍ଦିବା ଶବ୍ଦ ଗାଁ ଲୋକ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଶିଶୁ କନ୍ୟାଟି ବିଲରେ ପଡି କାନ୍ଦୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଗାଁ ଲୋକ ବିଲରୁ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଶିଶୁଟିକୁ ବିଲରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଗାଁ ଲୋକ ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରର ଡାକ୍ତର ଶିଶୁଟିର ଚିକିତ୍ସା କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଟିର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଥିବା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ସୂତ୍ରରୁ ସୂତନା ମିଳିଛି । ତେବେ ଶିଶୁଟିକୁ କିଏ ଏବଂ କାହିଁକି ଏଠାରେ ଫିଙ୍ଗିଲା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ପରେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡିବ ।

   Related Posts