Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

କଲେଜ ଗେଟ ପାଖରୁ ଯୁବତୀକୁ ଟେକିନେଲେ ଏବଂ ସପ୍ତାହେ ଯାଏଁ କଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ

26/11/2018 at 2:08 PM

ଭୀବାନିରେ ଜଣେ ସ୍ନାତକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ | ପୀଡିତାଙ୍କୁ ବନ୍ଧକ କରି ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଉଥିଲା | କୌଶଳକ୍ରମେ ପୀଡିତା ସେଠରୀ ବାହାରି ଆସି ଘରଲୋକଙ୍କୁ ସବୁ କଥା ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନଭେମ୍ବର ୧୨ ତାରିଖ ସକାଳେ ସବୁଦିନ ଭଳି ପୀଡିତା କଲେଜ ଯିବା ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରିଲେ | କଲେଜ ଗଲେ କିନ୍ତୁ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ନାହିଁ | ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ମଧ୍ୟ ଝିଅକୁ ନପାଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପା ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ | ୮ ଦିନ ପରେ ନଭେମ୍ବର ୨୦ ତାରିଖରେ ପୀଡିତା ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଘରେ ପହଁଚିଲେ | ଘରଲୋକ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କହିଥିଲେ | ପରେ ବାପାଙ୍କୁ ନେଇ ଥାନାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ପୀଡିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ |

ପୀଡିତା ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କ ସହ କିଛି ଦିନ ତଳେ କୃଷ୍ଣ କଲୋନୀରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା | ଗତ ୧୨ ତାରିଖ ଦିନ ଦୁଇ ଯୁବକ କଲେଜ ଗେଟ ପାଖରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଦେଖାହୋଇଥିଲା | ସେଠାରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବହନ କରି ଦୁଇ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ବାଇକରେ ବସେଇ ବ୍ୟାଙ୍କ କଲୋନୀ ସ୍ଥିତ ଏକ ରୁମକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ରୁମ ଭିତରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ପକେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେମାନେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କିଛି ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ଜଣେ ପରେ ଜଣେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲେ | ଯୁବତୀ ବିରୋଧ କଲେ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରୁଥିଲେ | ଜଣେ ଯୁବକ ସବୁବେଳେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜଗିକି ରହୁଥିଲା | ତେଣୁ ଯୁବତୀ ସେଠାରୁ ବାହାରି ପାରୁନଥିଲେ | ୨୦ ତାରିଖ ଦିନ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ କୁଆଡେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | ମୌକା ଦେଖି ଯୁବତୀ କୌଶଳକ୍ରମେ ସେଠାରୁ ବାହାରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ |
ଯୁବତୀଙ୍କ ଏତଲାକୁ ଆଧାର କରି ପୋଲିସ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି |

   Related Posts