Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୬୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୬୨୨୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ: ବଲୁଚିସ୍ତାନ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ୧୦ ସୈନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍ସ ଏମ୍‌ଡି, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଭି. ଅନନ୍ତ ନାଗେଶ୍ୱରନ ହେବେ ଭାରତର ଆଗାମୀ ମୁଖ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା, ଅତିଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନରେ ପଶି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କଟୁରୀରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଛଡାଇନେଲେ ୭୦ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଚାଲାଣ ବେଳେ ୧୪ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଷ୍ଟେସନ ଯିବା ବାଟରେ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ୬ ଜିଲ୍ଲା ବେଶୀ ଥରିବ
  • ||

ପ୍ରେମର କରୁଣ ପରିଣତି : ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘୋଷାଡ଼ି ଆଣି ରାସ୍ତା ଉପରେ ମାଡ ମାରୁଛନ୍ତି ଘରଲୋକ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

30/06/2019 at 11:50 AM

ଧାର ୩୦/୬ : ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିବା ଏବଂ ଏହି କଥା ପ୍ରଘଟ ହେବା ଏବେ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି । ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ ଅନେକଙ୍କ ଘର ଲୋକ ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କ ଉପରେ ନାନା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଥାନ୍ତି । ଏପରିକି ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରଲୋକ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଇନଥାନ୍ତି । ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ।

ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ଧାର ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯୁବତୀ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଜାଣି ତାଙ୍କ ଘରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପଶୁ ଭଳି ବାଡ଼ିରେ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି । ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ । ଜଣେ ଆଦିବାସୀ ଯୁବତୀ ଜଣେ ଦଳିତ ଯୁବକକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ତାଙ୍କ ଘରଲୋକ ଜାଣିବା ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି । ମାଡ ମାରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ୭ ଜଣଙ୍କ  ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି ।

ଘଟଣା ଧାର ଜିଲ୍ଲା ବାଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଥାନେ ଗାଁର । ଭିଡିଓରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ବାଡ଼ିରେ ମାଡ ମାରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଯୁବକ ଗୋଇଠା ମାରୁଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଯୁବତୀ ଜଣକ ସେହି ଦଳିତ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରଲୋକ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି ।  

ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଲା ଯୁବତୀ ମାଡ ଖାଉଥିବା ଦେଖି କେହି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଆସିନଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ତଳେ ପକାଇ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ୩ ଦିନ ହେଲା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଥିବା ଗାଡି ନମ୍ବର ଯାଞ୍ଚ କରି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଭିଡିଓ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି । ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରିଛି । ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

https://aajtak.intoday.in/video/just-because-she-loved-out-of-her-cast-girl-beaten-brutally-1-1097315.html

   Related Posts