Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍ କଡରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଥାନାରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାଡ ; ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

12/05/2018 at 3:10 PM

କିଏ ସତ କହୁଛି ? ପୋଲିସ ନା ଯୁବତୀ ଦୁଇ ଜଣ। ଏହି ଘଟଣା ଏବେ ଭିନ୍ନ ମୋଡ ନେଇଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ନୟାପଲୀ ପୋଲିସ ଯୁବତୀ ଦୁଇ ହୋଇଛନ୍ତି ମୁହାଁମୁହିଁ । ନୟାପାଲୀ ଥାନା ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବ ଅଭିଯୋଗ ସୋସିଅାଲ ମଡିଅାରେ ଭାଇରାଲ ହେବା। ଯୁବତୀ ଦୁଇଙ୍କୁ ପୋଲିସ ମାଡ ମାରିବା ନେଇ ଦେହରେ କ୍ଷତାକ୍ତ ଥିବା ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଛି। ସାଲିଅା ସାହିର ଏହି ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବକ ଜମି ଜମା ମାମଲାର ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡୋଗଳ ଲାଗିଥିଲା। ଏହାର ସମାଧାନ ନେଇ ପୋଲିସ ସେଠାକୁ ଗତ ୫ ତାରିଖରେ ଯାଇଥିଲେ। ପରେ ସମାଧାନ ଥାନାକୁ ଡାକି ସେମାନଙ୍କୁ ଅମାନୁଷିକଭାବେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପିଟିଥିଲେ ବୋଲି ସେମାନେ ଦୁଇ ଯୁବତୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ ନାୟାପଲୀ ଥାନାର ସବ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ମୀନତୀ କୁମାରୀ ନାୟକ, ଏସ୍ଅାଇ ସସ୍ମିତା ଧଳ, ଏଏସ୍ ଅାଇ ବିନୟ କେର୍କେଟା ଏବଂ ଏସ୍ଅାଇ ଉଦାଳି ଶଙ୍କର ସାହୁ ତାଙ୍କୁ ଉକ୍ତି ଯୁବତୀ ଦ୍ବୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅାକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଲିଖିତ ଅକାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଗତ ୫ ତାରିଖରେ ଜମିଜମା ଘଟଣାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଜାଇଥିବା ବେଳେ ପୋଲି ଉପରକୁ ଟେକା ପଥର ଫୋପାଡିବା ସହ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ। ଏପରିକି ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ କୁକୁର ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ରରେ ଉଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ଇଏ ହେଉଛି ସେଇ ଏପଅାଅାର କପି। ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଉଲେଖ କରାଯାଇଛି।
ସେପଟେ ଏହି ଘଟଣାକୁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପୋଲି ଗରୁତ୍ବର ସହ ନେଇଛି। ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜାଣିବା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଅାରମ୍ଭ କରିଛି। ଅାଡିସିନାଲ ଡିସିପି ଏଚ୍ଅାରପିସି ରାଜକିଶୋର ପାଇରାୟଙ୍କୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଅଯାଥିବା ଭୁବନେଶ୍ବର ଡିସିପି କହିଛିନ୍ତି।

Leave a Reply

   Related Posts