Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଭୂତ ଆତଙ୍କ : ଦେଖିବାପରେ ରଡିଛାଡି କାନ୍ଦିଲେ ଛୋଟପିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

2/01/2019 at 3:00 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨|୧: ନୂଆବର୍ଷକୁ ସ୍ବାଗତ କରିବାରେ ରାଜଧାନୀବାସୀ ମସଗୁଲ ଥିବାବେଳେ ଏବେ ଭୂତ ଆତଙ୍କ ନିଦ ହଜେଇ ଦେଇଛି । ସାଧାରଣତଃ ଭୂତ ପ୍ରେତ ଅଂଧାର ରାତିରେ ବାହାରନ୍ତି ବୋଲି ବିଶ୍ବାସ ରହିଛି । ହେଲେ ରାଜଧାନୀରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଭୂତ ଚଳ ପ୍ରଚଳ କରୁଛି । ଏହା ଯେତିକି ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ସେତିକି କୌତୂହଳ ବି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ରାଜଧାନୀରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲେକରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ଭୂତର ସମଗ୍ର ଶରୀର କଳା କପଡାରେ ଢାଂକି ହୋଇ ରହିଥିବାବେଳେ କେବଳ ମୁହଁ ଅଂଶଟି ଦେଖାଯାଉଛି । ମୁହଁ ଅଂଶଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧଳା ଦେଖାଯାଉଥିବା ଦେଖିଥିବା ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି । ମୋବାଇଲ କ୍ୟାମେରାରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ଭୂତର ଫଟୋ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଛନ୍ତି । ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଭୂତର ଉଚ୍ଚତା ଟିକେ ଅଧିକ ରହିଛି ।

ଭୁବନେଶ୍ବର ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନରୁ ରାମ ମନ୍ଦିର ମଧ୍ୟରେ ଭୂତ ଚଳ ପ୍ରଚଳ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଭୂତ କାନ୍ଧରେ ଏକ ବଡ ଅଖା ମୁଣିରେ କିଛି ଜନିଷ ବି ଧରିଥିଲା । ଭୂତକୁ ଦେଖିବାପରେ କିଛି ଛୋଟ ପିଲା ଚିତ୍କାର କରି କାନ୍ଦିଥିଲେ । ସାଧାରଣ ଲୋକ ନିଜ ଆଖିକୁ ପ୍ରଥମେ ବିଶ୍ବାସ କରିପାରିନଥିଲେ । ଭୂତ କାହାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲା କି କାହାର କିଛି ଅସୁବିଧା କରୁନଥିଲା । ମଝିରେ ମଝିରେ ଭୂତ କେବଳ କଳା କପଡାରେ ତା ମୁହଁକୁ ଢାଂକି ଦେଉଥିଲା ।

ଭୂତକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆତଙ୍କିତ ଲୋକେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଜଣାଇଥିଲେ । ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନର ରିପୋର୍ଟ କିଶନ ବରେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଭୂତର ଗତି ବିଧି ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ଏହି କାହାଣୀ ସହ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଅପଲୋଡ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଦେଖନ୍ତୁ କିଭଳି ଭୂତ ବିନଦାସ ବୁଲୁଛି ରାଜଧାନୀର ରାଜ ରାସ୍ତାରେ ।

ଭୂତର ଚିତ୍ର ଉତ୍ତୋଳନ ପରେ ରିପୋର୍ଟର କିଶନ ବରେଇ ଖୋଜିଥିଲେ ଭୂତ ପଛର କାହାଣୀ । ପ୍ରକୃତ କଥା ହେଲା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଂଜୟ ନାୟକଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ଅଭିନେତା ଚନ୍ଦନ ଏମିତି ବେଶରେ ବୁଲୁଥିଲେ ରାମ ମନ୍ଦିର ଅଂଚଳରେ । ଫିଲ୍ମଟିର ନାଁ ହେଉଛି ‘ତୋ ପାଇଁ ଫେରିବି ବସୁଧା ଚିରି’ । ଫିଲ୍ମରେ ନାୟକ ଚନ୍ଦନ ହୋଇଥିବାବେଳେ ନାୟିକା ହେଉଛନ୍ତି ନବାଗତା ନମ୍ରତା । ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟ ସବୁ ରାମୋଜୀ ଫିଲ୍ମ ସିଟିରେ ସରିଥିବାବେଳେ କିଛି ବାକି ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିଲା ଆଜି ।

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ତୋ ପାଇଁ ଫେରିବି ବସୁଧା ଚିରି ସଂଜୟ ନାୟକଙ୍କ ୩୪ ତମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ଏହାର ପ୍ରଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ଶ୍ୟାମ ସୁନ୍ଦର ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ଶରତ ପ୍ରିୟା ପାଟ୍ଟଯୋଷୀ । ଫିଲ୍ମରେ ଚନ୍ଦନ ଓ ନମ୍ରତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଖଳ ନାୟକ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖାଦେବେ ଶ୍ରୀତମ ଦାସ । ପ୍ରେମାନଞ୍ଜନ ପରିଡା, ବିଜୁ ବଡଜେନା, ସରୋଜ ଦାସ ଆଦି ଅଭିନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଅନୁସାରେ ଜଣେ ଆଦିବାସୀ ଯୁବକ ଜଣେ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଯାଏ । ତାପରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ସହରକୁ ଆସେ । ସହରରେ ତା ପାଇଁ ତିଆରି ହୁଏ ଈର୍ଷାର ପାଚେରୀ ବହୁ ଘାତ ପ୍ରତିଘାତ । ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର ଆଦିବାସୀ ଯୁବକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଚନ୍ଦନ । ଫିଲ୍ମର ଦୁଇଟି ଗୀତ ପଞ୍ଚାନନ ନାଏକ ରଚନା କରିଥିବାବେଳେ ସଂଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ମଳୟ ମିଶ୍ର । ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମନୋରଂଜନ ଧର୍ମୀ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା େକ ଭିନ୍ନ ସ୍ବାଦର ଫିଲ୍ମ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts