Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ବିସ୍‌ ଓପନ୍‌: ୧୯ ମାସ ଓ ୧୩ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପରେ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସିନ୍ଧୁ, କ୍ୟାରୋଲିନାଙ୍କଠୁ ହାରିଲେ
  • ||
  • ସରିଲା ବିଜେପିର ଦୁଇ ଦିନିଆ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ, ଗୃହୀତ ହେଲା ରାଜନୈତିକ ଚିଠା ପ୍ରସ୍ତାବ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ରଣନୀତି
  • ||
  • ଭାରତ ଓ ଚୀନ୍ କେହି କାହା ଲାଗି ବିପଦ ନୁହେଁ, ପରସ୍ପରର ମିତ୍ର : ୱାଙ୍ଗ ଇ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ: ବର୍ଣ୍ଣାଢ଼୍ୟ ଉତ୍ସବ ‘ୱିମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ୍ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ରେ ରାଜ୍ୟର ସଫଳ ମହିଳାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ପାରାଦୀପରେ ଭୂତ ଆତଙ୍କ

20/08/2018 at 4:42 AM

ପାରାଦୀପ ଉପକଣ୍ଠର ନୂଆଗଡ଼ ଗାଁରେ କିଛି ପିଲାଙ୍କୁ ଭୂତ ଲାଗୁଛି । ଭୂତ ଲାଗିବା ସମୟରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ଠାରେ ଅସ୍ବାଭାବିକ ଆଚରଣ ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏମିତି ସବୁ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ । ଆଉ ବିଭିନ୍ନ ଗୁଣିଆ ପାଖକୁ ଦଉଡ଼ୁଛନ୍ତି । ହେଲେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖକୁ ନା କେହି ନେଇଛନ୍ତି ନା ସେମାନଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛନ୍ତି ।
ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭୂତ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ଏଭଳି ଅସ୍ବାଭାବିକ ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ପାଖରେ ଜଣେ ଗୁଣିଆ ଠିଆ ହୋଇ ଭୂତ ଛଡ଼ାଇ ଦେବାର ଦାବି କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଲା ୩ଦିନ ହେବ କୁଆଡ଼େ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।
ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପରିବାର ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି । ଆଉ ଭୂତ ଭୟରେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଛନ୍ତି ଗାଁଲୋକେ । ହେଲେ ଯେଉଁ ପିଲାମାନେ ଗଲା ୧୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଠିକ୍ ଠାକ୍ ସ୍କୁଲ ଯାଉଥିଲେ, ସେମାନେ ଏବେ କାହିଁକି ଏଭଳି ଅସ୍ବାଭାବିକ ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି, କାହିଁକି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାରେ ଏମିତି ଅସ୍ବାଭାବିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ କେହି ବି ଉଚିତ୍ ମନେ କରିନାହାନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ପିଲାମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇ ଚିକିତ୍ସା କରାଯିବା କଥା ସେଠି ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଧରି ଏ ଗୁଣିଆ ପାଖରୁ ସେ ଗୁଣିଆ ପାଖକୁ ଦଉଡ଼ୁଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ । ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ବାସର ଅନ୍ଧ ଗଳିରେ ବାଟବଣା ନହୋଇ ବରଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗାଇଦେଇ ପାରିଲେ ସେମାନେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପୂର୍ବ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିଆସିବେ । ଏଠି କେବଳ ଦରକାର ସଚେତନତା ।

   Related Posts