Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଘଷିପୁରା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବଦ୍ରି ନାରାୟଣ ପାତ୍ରଙ୍କ ଧାରଣା, ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ମତଦାନ ବନ୍ଦ

23/04/2019 at 12:03 PM

ଆନନ୍ଦପୁର ୨୩|୪: କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ତଥା ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରି ନାରାୟଣ ପାତ୍ର ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି । ବୁଥ୍ ରୁ ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିବାରୁ ସେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି । ବଦ୍ରିଙ୍କ ଧାରଣା ଦେବା ଫଳରେ ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ଘରି ମତଦାନ ବନ୍ଦ ରହିଛି । ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମର୍ଥକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭୋଟ୍ ନଦେଇ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି ।

ଏ ନେଇ ବଦ୍ରି ପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କୁ ବୁଥ୍ ମଧ୍ୟରେ ପଶି ପୋଲିସ ବାହାର କରିଦେଇଛି । କ୍ଷମତାର ଅପବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ବୁଥ୍ ରେ ଥିବା ପ୍ରିଜାଇଡିଂ ଅଫିସର ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଲୋକଙ୍କର ଭୋଟ୍ ନିଜେ ଦେଇଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆଣିଛନ୍ତି ବଦ୍ରି ପାତ୍ର । ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଏ ନେଇ ଆଇଆଇସି, ସବ୍ କଲେକ୍ଟର, ଏସଡିପିଓଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାର କୌଣସି ସମାଧାନ ନହେବାରୁ ସେ ଧାରଣା ଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବା ନେଇ ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଏଜେଣ୍ଟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା । ତେଣୁ ସେମାନେ ନିଜେ ନିଜେ ବାହାରକୁ ପଳାଇ ଆସିଛନ୍ତି । ଏନେଇ ପ୍ରିଜାଇଡିଂ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ପ୍ରିଜାଇଡିଂ ଅଫିସର ଯାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts