Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୬୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା: ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଓଡ଼ିଶା, ୩ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ ଓ ପବନ ବୋହିବ
  • ||
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

‘ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି, ଶୀଘ୍ର ଆସୁନ’…ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଲେ ଯୁବକ, ଘରଲୋକ କଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ

21/10/2021 at 9:20 PM

ଭୋଜପୁର ୨୧/୧୦ : ବିହାରର ଭୋଜପୁରରୁ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଭୋଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ଜଗଦୀଶପୁର ନଗର ସ୍ଥିତ ପିପଲ ୱାର୍ଡ ନଂ -୧୬ ର ବାସିନ୍ଦା ରାଜେଶ କୁମାର ଛଦ୍ମନାମ ଅନୁଜଙ୍କ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ। ଏହାପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ପରିବାର ଲୋକେ ପ୍ରଥମେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କହି ପୁଅକୁ ଫୋନ କରି ଡାକିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯୁବତୀ ଜଣକ ଯୁବକଙ୍କୁ ଫୋନ କରି କହିଲେ ଯେ ଘରେ କେହି ନାହାଁନ୍ତି, ଆସ। ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ଡାକରେ ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲେ। ଏହାପରେ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ବଗିଚା ଆଡକୁ ନେଇଗଲେ। ସେଠାରେ ସେ ଯୁବକଙ୍କ ବେକକୁ କାଟି ମୃତଦେହକୁ ବୁଦା ଭିତରେ ଲୁଚାଇ ଦେଲେ। ଯୁବକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ମୃତକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟତୀତ ହାତ ଓ ଗୋଡ଼ ମଧ୍ୟ ଗାୟବ ଅଛି। ଏପରିକି ମୁଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ମିଳିନାହିଁ। ଯୁବକଙ୍କ ଶାର୍ଟରୁ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି। ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପ୍ରମାଣ ଲିଭାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବାଇକ୍ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ପ୍ରମାଣ ପୋଖରୀରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ।

ଜଗଦୀଶପୁର ଜଗାର ପିପଲ ଟୋଲାର ବାସିନ୍ଦା ଶିବଧାରୀଙ୍କ ଘରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଶୋକରେ ବଦଳିଗଲା। ମୃତ ଅନୁଜ ଛଦ୍ମନାମ ରାଜେଶଙ୍କ ବିବାହ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା। ବିବାହର ଆୟୋଜନକୁ ନେଇ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା, କାର, ଟେଣ୍ଟ, ମଣ୍ଡପ ଇତ୍ୟାଦି ଫାଇନାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟର ଯୋଜନା ଆଉ କିଛି ଥିଲା।

   Related Posts