Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ୧୬ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ହେବ ଆରଟି ପିସିଆର ଲ୍ୟାବ୍, ୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ବଳଦ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ବଜ୍ରାଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ରାଇଦାସଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମହିଳା ସାମ୍ବାଦିକ ସବନମ୍‌ ଶିରିନ୍‌ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ , କୋଭିଡ୍‌ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଏମସ୍‌ରେ ହେଉଥିଲେ ଚିକିତ୍ସିତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବାପଘର ଲୋକ ଆଣିଲେ ବଧୂ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ, ଶ୍ବଶୁରଘର କହୁଛନ୍ତି ପଡିଗଲେ ବାଥରୁମ୍‌ରେ
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯୭୯୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା…
  • ||
  • ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି : ୫ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୮ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୧୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଆମାଜନରେ ଅଫର୍: ମାତ୍ର ୪ ଘଣ୍ଟା କାମ କରି ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ମାସିକ ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କା

15/11/2020 at 1:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୧୧ : ଯଦି ଆପଣ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀ ଆମାଜନରେ ଚାକିରୀ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପୁରା ହୋଇପାରିବ। ଆମାଜନ ନିଜ ସହ ୨୦ ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଡିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଆମାଜନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ଦେବ। ଆପଣ ଫୁଲ୍ ଟାଇମ୍ କିମ୍ବା ପାର୍ଟ ଟାଇମ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ। ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ ୪ ଘଣ୍ଟା ଚାକିରୀ କରି ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଯାଏଁ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ।

ଆମାଜନରେ ଡେଲିଭରୀ ବଏ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ ବାହାରିବ। ଏହି ଚାକିରୀ ଜରିଆରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ। ପ୍ରାୟ ସବୁ ସହରରେ କମ୍ପାନୀର ଆମାଜନ ସେଣ୍ଟର ଅଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସହରରେ ସହଜରେ ଚାକିରୀ ମିଳିପାରିବ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବନି। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମାଜନ ସାଇଟ https://logistics.amazon.in/applynow କୁ ଯାଇ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ହେବ। ଏହାଛଡା ଯେକୌଣସି ଆମାଜନ ସେଣ୍ଟରକୁ ଯାଇ ମଧ୍ୟ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଅଧିକାଂଶ ସେଣ୍ଟରରେ ଡେଲିଭରୀ ବଏ ଆବଶ୍ୟକ ଥାଏ।

ଡେଲିଭରୀ ବଏଙ୍କୁ ଦିନ ସାରା କାମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିନଥାଏ। ସେମାନଙ୍କୁ କେବଳ ନିଜ ଏରିଆ ହିସାବରେ ପ୍ୟାକେଜ ଦିଆଯାଇଥାଏ। ସେମାନେ ଦିନକୁ ପାଖାପାଖି ୪-୫ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୦୦ ରୁ ୧୫୦ ପ୍ୟାକେଜ ଡେଲିଭରୀ କରିଥାନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍କୁଲ କିମ୍ବା କଲେଜ ପାସ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦରକାର। ଡେଲିଭରୀ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜର ବାଇକ୍ କିମ୍ବା ସ୍କୁଟି ଥିବା ଦରକାର। ବାଇକ୍ ବା ସ୍କୁଟିର ଇନ୍ସୁରାନ୍ସ ଓ ଆରସି ବୈଧ ହୋଇଥିବା ଦରକାର। ଆବେଦନକାରୀ ପାଖରେ ନିଜର ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ ଲାଇସେନ୍ସ ମଧ୍ୟ ଥିବା ଦରକାର।

ଡେଲିଭରୀ ବଏଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ମାସିକ ଦରମା ଦିଆଯାଇଥାଏ। କମ୍ପାନୀ ଡେଲିଭରୀ ବଏଙ୍କୁ ମାସିକ ୧୨ ରୁ ୧୫ ହଜାର ଯାଏଁ ଦରମା ଦେଇଥାଏ। ପେଟ୍ରୋଲ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିଜର। ଗୋଟିଏ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଡେଲିଭରୀ ପାଇଁ ୧୫ ରୁ ୨୦ ଟଙ୍କା ମିଳିଥାଏ। କମ୍ପାନୀ ଅନୁସାରେ, ଯଦି ଡେଲିଭରୀ ବଏ ମାସ ସାରା କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ଦିନକୁ ୧୦୦ରୀ ପ୍ୟାକେଜ ଡେଲିଭରୀ କରନ୍ତି ତାହେଲେ ମାସକୁ ୬୦ ରୁ ୭୦ ହଜାର ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ।

କିଛି ପ୍ରଡକ୍ଟ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଗାଡି ଉପଲବ୍ଧ କରାଇଥାଏ। ବଡ ବଡ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଡେଲିଭରୀ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଗାଡି ଦେଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ କିଛି ସର୍ତ ରହିଥାଏ।

   Related Posts