Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ !
  • ||
  • କଟକ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, କୂଳକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୦୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ନ୍ୟୁଡ୍ ହୋଇ ଇନଷ୍ଟା ଲାଇଭ୍ କଲେ ଗେହନା ବଶିଷ୍ଠ

3/08/2021 at 12:54 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୦୮ : ଅଶ୍ଳୀଳତା ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇର ମାଲଭାନି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହେବା ପରେ ଗେହନା ବଶିଷ୍ଠଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଥର ଗେହନା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲାଇଭ୍ ଆସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଲାଇଭ୍ ସେସନ୍ ସମୟରେ ସେ ନଗ୍ନ ଥିଲେ। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଗେହନା ନଗ୍ନ ଲାଇଭ୍ ଆସିବା ପଛରେ ଏକ କାରଣ ଥିଲା । ସେ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସେ ଯେଉଁ ଭାବରେ ଲାଇଭ୍ ଆସିଥିଲେ ସେଥିରେ ସେ ଭଲଗର୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ।

ଲାଇଭ୍ ସେସନରେ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଲାଇଭ୍ ବସିଛି । ମୋତେ କୁହ, ମୁଁ ଭଲଗର୍ ଦେଖାଯାଉଛି କି? ମୁଁ ଚିପ୍ ଦେଖାଯାଉଛି କି? ନା ମୁଁ ଏପରି କିଛି ଦେଖାଯାଉଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ପର୍ଣ୍ଣ କଣ୍ଟେଟରେ ଗଣନା କରିପାରିବେ? ମୋତେ ବିଶ୍ୱାସ କର ଯେ ମୁଁ କିଛି ପିନ୍ଧି ନାହିଁ ।  ତଥାପି ଆପଣ ଏହାକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ବର୍ଗରେ ଗଣନା କରୁନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୋର ଯେଉଁ ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓ ଗୁଡିକ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ଭଲଭଲ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛି  ଆପଣ ଏହାକୁ ପର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଏହା ଭୁଲ ନୁହେଁ କି? ସମସ୍ତେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପର୍ଣ୍ଣ ଶୁଟ୍ କରିଛି ଏବଂ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ପିନ୍ଧି ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ପର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି କହୁ ନାହାଁନ୍ତି । ହାଇପୋକ୍ରିସିର ଏକ ସୀମା ଅଛି ।’

ପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇର ମାଲଭାନି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଗେହନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ କହୁଛି, ତେଣୁ ମୋ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ମୋତେ ଜାଣିଶୁଣି ଫସା ଯାଇଛି । ମୋ ନାମକୁ ସୁଚିନ୍ତିତ ଭାବେ FIR ରେ ନିଆଯାଉଛି ।

   Related Posts