Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶଙ୍ଖ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ, ୪ ଜଣ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ତାଳପଦର ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ଏସ୍‌ଡିଓ ଅସିତ ପାତ୍ର ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲେ ଗମ୍ଭୀର, କହିଲେ ରିଦ୍ଧିମାନଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟାୟ ହୋଇଛି, ଯଦି ପନ୍ତ୍ ଫ୍ଲପ୍ ହୁଅନ୍ତି କଣ ହେବ?

25/12/2020 at 8:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୧୨ :  ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଓପନର୍ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ନେଇ ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ଜାହିର କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସୁରକ୍ଷା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହା ଏବଂ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଅଦଳବଦଳ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଓ୍ବିକେଟ୍ କିପରମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟ ହେବା ଭଳି ଲାଗୁଛି ।

ଆଡିଲେଡ୍‌ରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଖରାପ ଫର୍ମରେ ଥିବା ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହାଙ୍କୁ ମେଲବର୍ଣ୍ଣରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଦ୍ବିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ୍ ପାଇଁ ଦଳରୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଆଗାମୀ ୨ଟି ମ୍ୟାଚରେ ଋଷଭ ପନ୍ତ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ତ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ କି ? ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହାଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ ଦେବା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ବୋଲି ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଋଷଭ ପନ୍ତ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ତେବେ ପୁଣି ଥରେ ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହାଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ କରାଯିବ କି ?

ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଖେଳାଳିମାନେ କଥାରେ ନୁହେଁ କାମରେ ସୁରକ୍ଷିତ ମନେକରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିମ୍ ଅସ୍ଥିର ଥିବା ଭଳି ଲାଗୁଛି । କାହିଁକିନା ପେଶାଦାର ଖେଳରେ ସୁରକ୍ଷା ଭାବନା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ । ଦେଶ ପାଇଁ ଖେଳୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖେଳାଳି ପ୍ରତିଭାବାନ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି କେବଳ ଭାରତକୁ ଛାଡିଦେଲେ ଅନ୍ୟ ଦେଶମା​‌ନେ ଓ୍ବିକେଟକିପରଙ୍କୁ ଅଦଳବଦଳ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ପନ୍ତ ଏବଂ ଶାହା ଉଭୟଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ଅନ୍ୟାୟ ହୋଇଆସିଛି ।

   Related Posts