Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଶବରାଜ ବୋମାଇ ହେବେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲେ ୟେଦିୟୁରପ୍ପା
  • ||
  • ସିରିଜ୍ ଅଧାରୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦ୍ବିତୀୟ ଟ୍ବେଣ୍ଟି ଟ୍ବେଣ୍ଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୧୫ ମୃତ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୬୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୨୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ : ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଖସିଗଲା ଗୋଡ, ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ
  • ||

କାଠ ଚୁଲିରୁ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡରକୁ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୩ ଗୁରୁତର

5/08/2020 at 9:37 AM

ବାଲେଶ୍ୱର ୦୫।୦୮: ବାଲେଶ୍ୱର ରସାଳପୁର ମୁନିପଦା ଗାଁର ଅଘଟଣ ଘଟିଛି । ରୋଷେଇ କରୁଥିବା ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌ ହୋଇ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌ ହୋଇ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ହେବା ଦ୍ୱାରା ୩ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇଛି । ସେମାନଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତେବେ ମେଡିକାଲରେ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ହେବାରୁ , ତାଙ୍କୁ କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତିରତ କରାଯାଇଛି । ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ସଂଧ୍ୟା ସମୟରେ ରସାଳପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ମୁନିପଦା ଗାଁର ବୁଧିରାମ ବେଜ୍‌ଙ୍କ ଘରେ ଗ୍ୟାସ୍‌ ସରିଯାଇଥିଲା । ପଡୋଶୀର ଅଜୟ ଦାସ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଘରକୁ କୌଣସି କାମରେ ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ବୁଧିରାମ ଅଜୟଙ୍କୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ସଲଗ୍ନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଅଜୟ ସରିଯାଇଥିବା ଗ୍ୟାସ୍‌କୁ କାଢି ନୂଆ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଟାଙ୍କି ଲଗାଇବା ସମୟରେ ନିକଟରେ ଚୁଲି ଲାଗିଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ କି ଚୁଲିର ନିଆଁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ସହିତ ସଲଗ୍ନ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଏହା ଫଳରେ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ତେବେ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ ହେବା ଦ୍ୱାରା ୩ଜଣ ଗୁରୁତର ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତତ୍‌କ୍ଷଣତା ସେମାନଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରରେ  ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ରହିଥିବା ସୌଦାମୁନି ବେଜ୍‌ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ , ତାଙ୍କୁ କଟକ ବଡ଼ ମେଡ଼ିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ସେଠାର ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି । ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ଚିକିତ୍ସା ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଜାରି ରହିଛି ।  

   Related Posts