Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

କାଠ ଚୁଲିରୁ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡରକୁ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୩ ଗୁରୁତର

5/08/2020 at 9:37 AM

ବାଲେଶ୍ୱର ୦୫।୦୮: ବାଲେଶ୍ୱର ରସାଳପୁର ମୁନିପଦା ଗାଁର ଅଘଟଣ ଘଟିଛି । ରୋଷେଇ କରୁଥିବା ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌ ହୋଇ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌ ହୋଇ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ହେବା ଦ୍ୱାରା ୩ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇଛି । ସେମାନଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତେବେ ମେଡିକାଲରେ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ହେବାରୁ , ତାଙ୍କୁ କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତିରତ କରାଯାଇଛି । ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ସଂଧ୍ୟା ସମୟରେ ରସାଳପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ମୁନିପଦା ଗାଁର ବୁଧିରାମ ବେଜ୍‌ଙ୍କ ଘରେ ଗ୍ୟାସ୍‌ ସରିଯାଇଥିଲା । ପଡୋଶୀର ଅଜୟ ଦାସ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଘରକୁ କୌଣସି କାମରେ ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ବୁଧିରାମ ଅଜୟଙ୍କୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ସଲଗ୍ନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଅଜୟ ସରିଯାଇଥିବା ଗ୍ୟାସ୍‌କୁ କାଢି ନୂଆ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଟାଙ୍କି ଲଗାଇବା ସମୟରେ ନିକଟରେ ଚୁଲି ଲାଗିଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ କି ଚୁଲିର ନିଆଁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ସହିତ ସଲଗ୍ନ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଏହା ଫଳରେ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ତେବେ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ ହେବା ଦ୍ୱାରା ୩ଜଣ ଗୁରୁତର ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତତ୍‌କ୍ଷଣତା ସେମାନଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରରେ  ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ରହିଥିବା ସୌଦାମୁନି ବେଜ୍‌ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ , ତାଙ୍କୁ କଟକ ବଡ଼ ମେଡ଼ିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ସେଠାର ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି । ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ଚିକିତ୍ସା ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଜାରି ରହିଛି ।  

   Related Posts