Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାନିଲେନି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସିଲ୍ ହେଲା ଦୋକାନ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ଧର୍ମଗଡ ବଣିକ ସଂଘର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ ରହିବ ସହର
  • ||
  • କଟକ : ସ୍ବରେଜ ମ୍ୟାନ୍‌ହୋଲ୍‌ରେ ଶ୍ବାସରୁଦ୍ଧ ହୋଇ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||

ଟିକଟକ୍ ରୁ ମୌକା ମାରିଲେ ଗିମା ଆସି, ଆଉ ସମସ୍ତେ ରହିଗଲେ ମିମ୍

27/06/2019 at 8:16 PM

ଏବେ ଟିକ୍ ଟକ୍ ଭିଡିଓ ନିଶାରେ ସମସ୍ତେ ମସଗୁଲ। ୧୫ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଯିଏ ଯେଉଁଠି ପାରିଲା ମିମ ହୋଇଯାଉଛି। ଯାହାକୁ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ପ୍ରସାର ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି। ତେବେ ଟିକ୍ ଟକ୍ ଭିଡିଓ ଭିଡରୁ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମରେ ବ୍ରେକ ପାଇଛନ୍ତି ଜଣେ ଯୁବତୀ। ଗିମା ଆସି ନାମରେ ଇଂଷ୍ଟା ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଥିବା ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ  ଟି ସିରିଜ୍ ଦେଇଛି ସାଢେ ୩ ମିନିଟ ମ୍ୟୁଜିକରେ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନର ଭରପୁର ସୁଯୋଗ।

ଟି-ସିରିଜରେ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିବା ଏହି ଯୁବତୀ ହେଉଛନ୍ତି ଗରିମା ଚୌରାସିଆ। ତେବେ ସୋସାଲ ମିଡଆରେ ସେ ଗିମା ଆସି ନାମରେ ଖୁବ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ପାଇଛନ୍ତି। ଗରିମା ଟିକ୍ ଟକ୍ ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ରାଗେଶ୍ୱନୀଙ୍କ ସହ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବାର ପ୍ରାୟ ସୋସାଲ ମିଡିଆ ଭ୍ୟୁଅର ଦେଖିଥିବେ। ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାୟ ୧୦ ନିୟୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତିଷ  ତେବେ ଗରିମାଙ୍କ ଇଂଷ୍ଟା ପ୍ରୋଫାଇଲ ଗିମା ଆସିରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୧.୨ ମିଲିୟନ ।

ଏହି ଲୋକପ୍ରୀୟତା ପାଇଁ ଟି-ସିରିଜ ଗରିମାଙ୍କୁ ତାର ‘ମାଶା ଆଲ୍ଲାହ’ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛି। ନିକଟରେ ୟୁ-ଟ୍ୟୁବ୍ ରେ ଅପଲୋଡ ହୋଇଥିବା ଏହି ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରୀୟତା ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରୁଛି। ଗରିମା ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ରନନୀତ ସିଂହଙ୍କ ଗୀତରେ ବେଶ ପୋଖତ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗରିମା ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଅନୁକରଣରେ କରୁଥିଲେ ୧୫ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ। ହେଲେ ପ୍ରଥମ ଥର କମାଲ କରିଛନ୍ତି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ। ତେବେ ରାଗାସ୍ୱିନୀ ଏବେ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି।   

   Related Posts