Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ପିଆଜ ଟ୍ରକରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ଦୁଇ ଜଣ ଅଟକ ସହ ଟ୍ରକ ଜବତ

25/06/2020 at 11:34 AM

ଲମତାପୁଟ ୨୫।୦୬: ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ହୋଇଛି । କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା  ଜଲାପୁଟ  ଅଞ୍ଚଳରୁ ରାଜସ୍ଥାନ ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହୋଇଛି । ମାଛକୁଣ୍ଡ ଓ ଲମତାପୁଟ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରା ପଡିଛି ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୁସୁରୀ ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ମାଛକୁଣ୍ଡ , ଲମତାପୁଟ ପୋଲିସ ପେଟ୍ରୋଲିଂ କରି ଗାଡି ଯାଞ୍ଚ  କରୁଥିବା ସମୟରେ  ଜଲାପୁଟ  ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରକକୁ ଅଟକାଇ ଯାଞ୍ଚ କରାଯଆଇଥିଲା । ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଟ୍ରକ ଡାଲାରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।  ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ ଏବଂ ଦୁଇ  ଜଣକୁ  ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ ।  ଏହି ଟ୍ରକରେ ପ୍ରାୟ  ୨ ୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର  ଗଞ୍ଜେଇ ଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ ।  ଅଟକ ଯୁବକ ମାନେ ରାଜସ୍ଥାନ ଅଞ୍ଚଳର ସୁଖ ଲାଲ ଏବଂ ଦିନେଶ କାଟିକ  ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି । 

 ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ  ପୋଲିସ କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରାଜସ୍ଥାନ ରୁ ଟାଇଲ୍ସ ଆଣି ରାଞ୍ଚିରେ ଦେଇଥିଲେ, ସେଠାରୁ ଜଲାପୁଟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ନେବା ପାଇଁ  ନିଜେ ଟ୍ରକ ମାଲିକ ଏବଂ ହେଲପର ମିଶି ଏଠାକୁ ଆସିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ବହୁ ବାର ଏହି ଅଞ୍ଚଳ କୁ ଆସି ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ କରିଥିବା ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି ।  ପୋଲିସ  ଅଟକ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି  ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକ ଏଥିରେ ସଂପୃକ୍ତି ଥିବା ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି । ଲକ୍‌ଡାଉନ ସମୟରେ ଗଞ୍ଜେଇ ମଫିଆ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ସଜାଗ ଅଛି।  ଗଞ୍ଜେଇ ମଫିଆ ଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ କଡା ପଦକ୍ଷପ ନେବାକୁ ପଡିଲେ ବି ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେବନି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

   Related Posts