Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ପିଆଜ ବୋଝେଇ ଗାଡିରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରାଚାଲାଣ , ୨ଜଣ ଅଟକ

16/06/2020 at 4:37 PM

ଲମତାପୁଟ ୧୬।୦୬: ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ । କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଜଲାପୁଟ  ଅଞ୍ଚଳରୁ କେରଳ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ମାଛକୁଣ୍ଡ  ଲମତାପୁଟ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରା ପଡିଛି । ଗାଡିକୁ ଜବତ କରିବା ସହ କିଛି ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ । ଜବତ ଗଞ୍ଜେଇର ଆନୁମାନିକ ମୁଲ୍ୟ ୪୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସଗର ଗ୍ରାମ ଛକ ନିକଟରେ ମାଛକୁଣ୍ଡ ଲମତାପୁଟ ପୋଲିସ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିଲେ । ଗାଡି ଯାଞ୍ଚ  କରୁଥିବା ସମୟରେ  ଜଲାପୁଟ  ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଭ୍ୟାନକୁ ଅଟକାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଗାଡି ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ପିଆଜ ବୋଝେଇ  ଭ୍ୟାନରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।  ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ବ୍ୟଭହୃତ ହୋଇଥିବା ଭ୍ୟାନ ଏବଂ ଦୁଇ   ଜଣକୁ  ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ  । ଭ୍ୟାନରେ ପ୍ରାୟ  ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଥିବା ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି । 

ଅଟକ ଥିବା ଯୁବକମାନେ କେରଳର ହୋଇ ଥିବାରୁ  ଭାଷା ବୁଝିବା ପାଇଁ  ସ୍ଥାନୀୟ  ମାଲାୟଲମ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକି ପୋଲିସ ସହାୟତା ଲୋଡିଛି ।  ପୋଲିସ  ଅଟକ ଯୁବକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି  । ଆଞ୍ଚଳିକ ଭାଷା ଜାଣି ନଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ କିପରି ଏହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଆସି ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ କରୁଥିଲେ  , ସେନେଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ । ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକ ଏଥିରେ ସଂପୃକ୍ତି ଥିବା ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ।  ଲକ୍‌ଡାଉନ ସମୟରେ ଗଞ୍ଜେଇ ମଫିଆ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ସଜାଗ ଅଛି । ଗଞ୍ଜେଇ ମଫିଆଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ କଡାରୁ କଡା ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିଲେ ବି ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେବନି ପୋଲିସ ।

   Related Posts