ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ମାଲକାନଗିରିରେ ପୁଣି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ; ଡ୍ରାଇଭର ଚମ୍ପଟ

7/09/2018 at 1:35 PM

ମାଲକାନଗିରି ୭/୯ : ପୁଣି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ହୋଇଛି । ମାଲକାନଗିରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏପରି ଅଭାବନିୟ ଘଟଣା । ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ କାରୀ ମାନେ ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆଜି ଏକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଗଞ୍ଜେଇ ନେଉଥିବା ବେଳେ ମୁଦୁଲିପଡା ଥାନା ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଜବତ କରିଛି। ବାଲିମେଳା ଜୟପୁର ରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସ ପେଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଏକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ଅଟକାଇ ଚେକ କରିବା ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ ଏଥିରେ ରୋଗୀ ବଦଳରେ ସାଢ଼େ ତିନି ବସ୍ତା ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ କରାଯାଉଛି । ଡ୍ରାଇଭର ନିଜକୁ ବଞ୍ଚେଇବାକୁ ଯାଇ ଖଇରପୁଟ ମାଥିଲି ରାସ୍ତାକୁ ଯିବା ସମୟରେ କଲୋନୀ ପାଖରେ ଗାଡିଟି ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ରାସ୍ତା କଡ଼କୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା । ପରେ ମୁଦୁଲିପଡା ପୋଲିସ ସାଢ଼େ ତିନି ବସ୍ତା ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିବା ସହ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଟିକୁ ବାହାର କରି ମୁଦୁଲିପଡା ଥାନାକୁ ନେଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ କାହାରିକୁ ଗିରଫ କରିନଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି।

   Related Posts