Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଟିଟୋର ମୁଖ୍ୟ ସହଯୋଗୀ ବାବୁ ସାହୁକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର

23/07/2018 at 10:54 AM

କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧୀ ତଥା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଟିଟୋର ମୁଖ୍ୟ ସହଯୋଗୀ ବାବୁ ଓର୍ଫ ଭବାନୀ ଶଙ୍କର ସାହୁ ପୋଲିସ୍ ଗୁଳିରେ ଆହତ ହୋଇଛି। ସୋମବାର ପାହାନ୍ତାରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଟାଉନ୍ ପାଲିସ୍ ଇଛାପୁର-ଛଘରିଆ ରାସ୍ତାରେ ବାବୁକୁ ଏନ୍କାଉଣ୍ଟର କରିଛି। ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୂଳିଦେଇ ବାବୁ ଫେରାର ହୋଇଥିଲା। ସୋମବାର ପାହାନ୍ତାରେ ବାବୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହର ଭିତରକୁ ଆସୁଥିବାର ଖବର ପାଇ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଟାଉନ୍ ପୋଲିସ ବାବୁକୁ କାବୁ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରୁ ବାବୁ ଖସି ଯିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିବା ସହିତ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା। ଜବାବରେ ପୋଲିସ ପଟୁ ମଧ୍ୟ ଗୁଳି ଚାଳନା କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ବାବୁର ଡାହାଣ ଗୋଡରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିଲା। ଆହତ ବାବୁକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ ପରେ କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାଂତର କରାଯାଇଛି। ବାବୁ ନାମରେ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ପ୍ରାୟ ୫୦ ରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ରହିଛି। କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଟାଉନ୍ ଥାନାରେ ୧୧ ଗୋଟି ମାମଲାରେ ଜାମିନ ବିହୀନ ଗିରଫ ପରୱାନା ରହିଛି। ସେହିପରି ମାର୍ଶ।ଘାଇ ଥାନାରେ ୩ ଗୋଟି, ସଦର ଥାନାରେ ଗୋଟିଏ , ପାରାଦୀପ ଥାନାରେ ୨ଟି, ଯାଜପୁର ସଦରଥାନା ଏବଂ ଅଭୟଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନାରେ ମାମଲା ରହିଛି। ବାବୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଟିଟୋର ନିର୍ଦ୍ଦଶରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଂଚଳରେ ବିଭିନ୍ନ ଅପରାଧ ଘଟାଉଥିଲା। ଏନକାଉଟର ସମୟରେ ବାବୁଠାରୁ ଏକ ମଟର ସାଇକଲ ଓ ମାଉଜର ଜବତ ହୋଇଛି।

   Related Posts