Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ପୋଲିସ କବଜାରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଓ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସକିଲ ଅହମ୍ମଦ, ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଓ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲାରେ ଥିଲା ଜଡିତ

6/06/2019 at 7:08 PM

କଟକ୬|୬: ପୋଲିସ କବଜାରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ତଥା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସକିଲ ଅହମ୍ମଦ । ସକିଲ ନାମରେ କଟକ ସହରର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ରହିଛି  ବହୁ ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲା। ନିକଟରେ ୨୦ଦିନ ହେବ ଜେଲରୁ ମୁକୁଳି ପୁଣି ଦବ ଦବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ସକିଲ ।

ଗତ ୨୩ ତାରିଖ କଟକ ନେତାଜୀ ନଗରର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଦାଦବଟି ପାଇଁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା ସକିଲ ଆଣ୍ଡ କୋ । ସେହି ଘଟଣାରେ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଭୋରରୁ ଏକ ଅଞ୍ଗାତ ସ୍ଥାନରୁ ସକିଲ ଓ ତାର ୫ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଜେରା କରୁଥିବା ଜଣା ପଡିଛି ।

କଟକ ସହରରେ ଦବ ଦବା କରୁଥିବା ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ତଥା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସକିଲ ଆଣ୍ଡ କୋ କୁ ଉଠାଇ ନେଇଛି କଟକ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ । ସକିଲ ଓ ତାର ସହଯୋଗୀମାନେ ଏକ ଅଞ୍ଗାତ ସ୍ଥାନରେ ରହି ଅପରାଧ ଜୋଜନା କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଗରୁ ଛପି ରହିଥିବା ସଦର ଥାନା ଟିମ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା । ଗତ ୨୩ତାରିଖରେ ସକିଲ ଓ ତାର ସହଯୋଗୀମାନେ ନେତାଜୀ ନଗରର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଦାଦବଟି ପାଇଁ କରିଥିଲେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ।

ସେହି ଘଟଣା ପରେ ସକିଲ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ସକିଲ ଓ ତାର ୫ ସହଯୋଗୀ । ସକିଲ ନାଁରେ ସହରରେ ରହିଛି ବହୁ ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲା । ମାଲଗୋଦାମର ଜଣା ଶୁଣା ଡାଲି ବ୍ୟବସାୟୀ ଫାରୁକ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡ,ସହରରେ ଦାଦବଟି ପାଇଁ ସିରିଜ ବୋମା ମାଡ,ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ସହ ଗୁଳି ଚଳାଇ ଲୁଟ କରିବା ଭଳି ମାମଲା ରହିଛି ସକିଲ ନାଁ ରେ ।

ସକିଲ ଓ ତା ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଏକ ଅଞ୍ଗାତ ସ୍ଥାନରେ ରଖି ମାରାଥନ ଜେରା କରିବା ସହ ସକିଲ ତଥ୍ୟ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଟିମ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଛାପା ମାରୁଥିବା ବିଶ୍ବସ୍ଥ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ମିଳିଛି…

   Related Posts