Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡ଼ିତା : ସୁଇସାଇଡ ନୋଟରେ ଲେଖିଲେ ,‘ମିଳିଲାନି ନ୍ୟାୟ’

17/11/2020 at 7:51 AM

ବୁଲନ୍ଦସହର ୧୭/୧୧: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବୁଲନ୍ଦସହରରେ ଏକ ବିଏଏଲଏଲବି ଛାତ୍ରୀ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ତାର କିଛି ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ମର୍ମାହତ ହୋଇ ଯୁବତୀ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୋଲିସ୍ ଏହି ମାମଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ କହିଛନ୍ତି।

 ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଗିରଫ କରିନାହିଁ। ସୁଇସାଇଡ ନୋଟରେ ପୀଡ଼ିତା ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା କଥା କହିଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ୍ ପହଞ୍ଚି ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି।ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଯୁବତୀ ଜଣକ ବିଏଏଲଏଲବି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ। ଯୁବତୀ ନିଜ ସୁଇସାଇଡ ନୋଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କମରୁଦ୍ଦିନ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁଥିଲା ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଫୋନରେ ମଧ୍ୟ କଥା ହେଉଥିଲେ।ଅକ୍ଟୋବର ୩ତାରିଖରେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ଡକାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲା।

ଏହା ପରେ ଯୁବତୀ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ପୋଲିସରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କ୍ଷମା ମାଗି ତାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ କଥା ଦେଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ପୀଡ଼ିତା ନିଜ ବୟାନ ଫେରାଇ ନେଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୬ତାରିଖରେ ପୁଣି ଥରେ କମରୁଦ୍ଦିନ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଡକାଇଥିଲା ଏବଂ ନିଜ ୨ବନ୍ଧୁ ସହ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇ ଅବରାର ଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ କମରୁଦ୍ଦିନ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା।ତା ବନ୍ଧୁମାନେ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରି ତା ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପାଖ ଗାଁରେ ନେଇ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ସହ କାହାକୁ ନ କହିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

ଯୁବତୀଙ୍କ ସୁଇସାଇଡ ନୋଟ୍ ମୁତାବକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସତ୍ବେ ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନଥିଲା। ଯାହା ଫଳରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମନୋବଳ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଚରମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା।

   Related Posts