Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସାଧ୍ବୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ୪ଦୁର୍ବୃତ୍ତ : ୨ଜଣ ମହିଳା କରିଥିଲେ ସାହାଯ୍ୟ

30/10/2019 at 2:50 PM

ଶେଖପୁରା ୩୦/୧୦: ବିହାରର ଶେଖପୁରା ଜିଲ୍ଳାର ଜଣେ ସାଧ୍ବୀଙ୍କୁ ୪ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାରେ ସାଧ୍ବୀଙ୍କ ଆଶ୍ରମରେ ରହୁଥିବା ୨ଜଣ ମହିଳା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଗତ ରବିବାରରେ। ଗତ ସୋମବାର ଶେଖପୁରାର ମହିଳା ଥାନାରେ ଏହି ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ଗତକାଲି ସାଧ୍ବୀଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା ପାଇଁ ସଦର ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଛି।

ପୀଡ଼ିତା ସାଧ୍ବୀ ନବାଦା ଜିଲ୍ଲାର କକୋଲତରେ ଏକ କୁଡ଼ିଆ ଘରେ ରୁହନ୍ତି। ଗତ ରବିବାର ରାତିରେ ତାଙ୍କ କୁଡ଼ିଆକୁ ପୂର୍ବରୁ ରହୁଥିବା ୨ଜଣ ମହିଳା ଆସିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସାଧ୍ବୀଙ୍କ ମାଆ ଆସୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ଦେଖିବାପାଇଁ ସାଧ୍ବୀଙ୍କୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ଶୁଣି ସାଧ୍ବୀ ୪୦ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ ୨ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଥିବା ୨ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ କାରରେ ଯାଇଥିଲେ।

ତାଙ୍କ କାରକୁ ଶେଖପୁରାର ଫୁଲଚୋଡ଼ ଗାଁ ପାଖରେ ଏକ ବୋଲେରୋ କାର୍ ଓଭରଟେକ୍ କରିଥିଲା। ସେହି କାରରେ ୨ଜଣ ପୁରୁଷ ଥିଲେ। ରାତିରେ ୪ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାଧ୍ବୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଛାଡ଼ି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତା ୨ମହିଳା ଏବଂ ୪ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ୨ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ମହିଳା କାନ୍ତିବାଈ ଏବଂ କଳ୍ପେଶ ଚୌଧୁରୀ ପ୍ରଥମେ ସାଧ୍ବୀଙ୍କ ଆଶ୍ରମରେ ରହୁଥିଲେ। ସାଧ୍ବୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଚୋରି କରୁଥିବାବେଳେ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ରମରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି।           

   Related Posts