Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

‘‘ଯେଉଁମାନେ ଭୋଟଦେଇନାହାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ କୌଣସି କାମ କରାଇଦେବି ନାହିଁ’’ ବୋଲି ଜି. ଉଦୟଗିରି ବିଧାୟକଙ୍କ ଚରମବାଣୀ, ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ

7/10/2019 at 1:48 PM

ଜି.ଉଦୟଗିରି ୭/୧୦: ଭୋଟନାହିଁ ତ କାମ ନାହିଁ ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ଭୋଟଦେଇନାହାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସରକାରୀ କାମ କରାଇଦେବି ନାହିଁ କହି ଏଭଳି କଡା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବା ଭିଡିଓ ଏବେ ମୋବାଇଲରେ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।

ଜି. ଉଦୟଗିରି ବିଧାୟକ ସାଲୁଗା ପ୍ରଧାନ ଦାରିଙ୍ଗବାଡିର ଡୁଲୁରି ନିକଟସ୍ଥ ପାଇନ ବଣରେ ଏକ ଦଳୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେଇ ଏ କଥା କହିଛନ୍ତି ।ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ବ୍ଳକର ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଜେଡିର ଭୋଟହାର କମିଥିବାରୁ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର ସାଧାରଣ ଜନତା ଓ ଦଳୀୟ କର୍ମୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଷୋଦଗାର କରିଛନ୍ତି ।

ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ 5t ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ପହଞ୍ଚି ଲୋକଙ୍କ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେଇଥିବାବେଳେ ଇଏ ହେଉଛି ବିଧାୟକ ସାଲୁଗା ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଅସଲ ରୂପ।ଏହାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଉଗ୍ର ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଉପରସ୍ତରରେ ଦଳ ଯେତେ ଲୋକାଭିମୁଖୀ ହେବା କଥା କହୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବାସ୍ତବରେ ତୃଣମୂଳ ସ୍ତରର ସ୍ଥିତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ବୋଲି ଏହି ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁଛି। ଏସମ୍ପର୍କରେ ସାଲୁଗା ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନାହିଁ।

   Related Posts