Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ସହ ଚୁକ୍ତିକୁ SEBIର ଗ୍ରୀନ୍ ସିଗନାଲ୍ ପରେ ବଢିଲା ଫ୍ୟୁଚର୍ ରିଟେଲ୍ ଏବଂ ଫ୍ୟୁଚର୍ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସ୍ ସେୟାର ଦାମ

21/01/2021 at 7:38 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୦୧ : ଫ୍ୟୁଚର୍ ରିଟେଲ୍ ଏବଂ ଫ୍ୟୁଚର୍ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସର ସେୟାର ପ୍ରାୟ ୫ ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ସହିତ ଫ୍ୟୁଚର ଗ୍ରୁପ୍‌ର ପ୍ରସ୍ତାବିତ ବହୁ କୋଟି ଡଲାର ଚୁକ୍ତି ପରେ ଏହା ଦୃତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । BSE ରେ, ଫ୍ୟୁଚର ରିଟେଲ ସେୟାରଗୁଡିକ ୮୧.୩୫ରେ ପହଞ୍ଚିଛି ।  ଯାହାକି ପୂର୍ବ ତୁଳନାରେ ୫ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ ।

ଆମାଜନ କରିଥିବା ନୋଟିସ୍‌କୁ ଶୁଣାଣି କରି ସିକ୍ୟୁରିଟି ଆଣ୍ଡ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (SEBI) ବୁଧବାର ଫ୍ୟୁଚର ଗ୍ରୁପ୍ ଏବଂ ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲ୍ ଡିଲକୁ ଅନୁମୋଦନ ଦେଇଛି । ଏହି ଅନୁମୋଦନ ପରେ ଫ୍ୟୁଚର ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସ୍‌ର ସେୟାର ଆଶାତୀତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫ୍ୟୁଚର୍ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସର ଷ୍ଟକ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ୫ ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ରିଲାଏନ୍ସ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ସେୟାର ମଧ୍ୟ ୨୧୧୪.୮ ଟ୍ରେଡିଂ କରୁଥିଲା ଯାହାକି ପୂର୍ବ ତୁଳନାରେ ୨.୯୧ ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ ।

୨୦୨୦ ଅଗଷ୍ଟରେ ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲ୍‌ ସହ ପ୍ରାୟ ୨୪,୭୧୩ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଚୁକ୍ତି ସ୍ବାକ୍ଷର କରିଥିଲା କିଶୋର ବିୟାନୀ ଲିଡ୍-ଫ୍ୟୁଚର ଗ୍ରୁପ୍‌ । ଚୁକ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲ୍ ଭେଞ୍ଚରର୍ସ ସହ ରିଟେଲ୍, ହୋଲସେଲ ଓ ଲଜିଷ୍ଟିକ୍ସ୍ ବ୍ୟବସାୟ କରିବ ଫ୍ୟୁଚର ଗ୍ରୁପ୍‌ ।

ପିଟିଆଇର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସେବି ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ନିୟାମକ ଏଜେନ୍ସିମାନଙ୍କୁ ଏହି ଚୁକ୍ତିର ସମୀକ୍ଷାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଏବଂ ଏହାକୁ କୌଣସି ଆପତ୍ତିଜନକ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପ୍ରଦାନ ନକରିବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲା ଆମାଜନ୍ । ତେବେ ଏହାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଥିଲେ ଫ୍ୟୁଚର୍ ରିଟେଲ୍ ଏବଂ ଫ୍ୟୁଚର୍ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସ୍ ।

   Related Posts