Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ପଡ଼ିପାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ! ଲଗାତାର ୩ଟି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍

18/11/2019 at 8:59 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୮/୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ସୁପରଷ୍ଟାର ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ଅଥିୟା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟରରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି। ନିକଟ​‌ରେ ଅଭିନେତା ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନ ଓ ଅଥିୟା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ମୋତିଚୁର ଚକନାଚୁର ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନ ଓ ଅଥିୟା ସେଟ୍ଟୀ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ଦର୍ଶକ ମୁହଁ ଫେରାଇ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟପଟେ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମଧ୍ୟ ଏତେ ଲାଭ ଦେଇ ନ ଥିଲା।

ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନଙ୍କ ସହ ଅଥିୟା ପ୍ରଥମ ଥର ମୋତିଚୁର ଚକନାଚୁର ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବହୁ ବରିଷ୍ଠ କଳାକାର ଥିବା ସତ୍ବେ କାହାଣୀକୁ ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରି ନ ଥିଲେ।

ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ଅଥିୟା ହିରୋ ଫିଲ୍ମରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ହିରୋ ଭୂମିକାରେ ସୁରଜ ପଞ୍ଚୋଲି ଓ ହିରୋଇନ ଭୂମିକାରେ ଅଥିୟା ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ନୂଆ ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ଫିଲ୍ମଟି ଫ୍ଲପ୍‌ ହୋଇଥିଲା।

ସେହିପରି ଅନୀଶ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ମୁବରକନ ଫିଲ୍ମରେ ଅଥିୟା ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅନୀଲ କପୂର, ଇଲିୟା ଓ ଅର୍ଜୁନ କପୂର ଭଳି ଅଭିନେତା ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଅଥିୟା ଏହି ଫିଲ୍ମ​‌ରେ ଲିଡ୍‌ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଥିୟାଙ୍କ ବାପା ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର କଳାକାର ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମକୁ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଝିଅ ଅଥିୟା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲଗାତାର ଭାବେ ଫ୍ଲପ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ପଡ଼ିପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

   Related Posts