Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଏହି ଦିନ କରୋନା କବଳରୁ ମୁକ୍ତ ହେବ ଭାରତ, ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ

25/03/2020 at 2:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୪|୦୩: ବିଭିନ୍ନ ପୁରାଣରେ ମା’ ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ରୋଗ ଭଲ ହୋଇଯାଏ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି । ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ମନ୍ତ୍ର ପଠ କରିବା ଦ୍ୱାରା କରୋନା ଭାଇରସ ମଧ୍ୟ ଲୋପ ପାଇବ । ବିଶ୍ୱକୁ ଏହି ମାରାତ୍ମକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଦୁର୍ଗା ସପ୍ତଶତୀର ଦ୍ୱାଦଶ ଅଧ୍ୟାୟର ଅଷ୍ଟମ ମନ୍ତ୍ର ପାଠ କଲେ ଏହି ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମିତ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ଜ୍ୟୋତିଷ ଯୋଗେଶ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ।

ପଣ୍ଡିତ ଯୋଗେଶ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୬ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୯ ଅର୍ଥାତ ଧନୁ ରାଶି ମୂଳ ନକ୍ଷତ୍ର ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ପଡିଥିବା ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି ରୋଗ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ସେହିଦନ ଧନୁ ରାଶିରେ ୬ଟି ଗ୍ରହ ସହ ପୂର୍ବ ଦିଗରେ କେତୁ ଥିବାରୁ ଏହି ଭାଇରସର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ରାହୁ ଅତ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ଏହା ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ବ୍ୟାପିଥିଲା । ରାହୁ ଓ କେତୁକୁ ଏହି ଭାଇରସର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଭାରତର ଜାତକ ଦେଖିଲେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨, ୨୦୨୦ରେ ମଙ୍ଗଳ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରି ସାରିଛି । ଦେବ ଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ମଧ୍ୟ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ।

ଏପ୍ରିଲ ୧୪ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ । ଯାହା ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଟେ । ଏପ୍ରିଲ ୨୪ରେ ବୁଧ ମଧ୍ୟ ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି । ବୁଧ ଓ ସୂର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଭଲ ବନ୍ଧୁ । ତେଣୁ ଭାରତରେ ମହାମାରୀର ଯାହା ପ୍ରକୋପ ରହିଛି ତାହା ଧିରେଧିରେ ଉଭେଇ ଯିବ । ଏପ୍ରିଲ ପରେ ଭାରତରୁ କରୋନା ଭାଇରସ ଧ୍ୱଂସ ପାଇବ ବୋଲି ଯୋଗେଶ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts