Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଏହି ଦିନ କରୋନା କବଳରୁ ମୁକ୍ତ ହେବ ଭାରତ, ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ

25/03/2020 at 2:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୪|୦୩: ବିଭିନ୍ନ ପୁରାଣରେ ମା’ ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ରୋଗ ଭଲ ହୋଇଯାଏ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି । ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ମନ୍ତ୍ର ପଠ କରିବା ଦ୍ୱାରା କରୋନା ଭାଇରସ ମଧ୍ୟ ଲୋପ ପାଇବ । ବିଶ୍ୱକୁ ଏହି ମାରାତ୍ମକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଦୁର୍ଗା ସପ୍ତଶତୀର ଦ୍ୱାଦଶ ଅଧ୍ୟାୟର ଅଷ୍ଟମ ମନ୍ତ୍ର ପାଠ କଲେ ଏହି ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମିତ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ଜ୍ୟୋତିଷ ଯୋଗେଶ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ।

ପଣ୍ଡିତ ଯୋଗେଶ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୬ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୯ ଅର୍ଥାତ ଧନୁ ରାଶି ମୂଳ ନକ୍ଷତ୍ର ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ପଡିଥିବା ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି ରୋଗ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ସେହିଦନ ଧନୁ ରାଶିରେ ୬ଟି ଗ୍ରହ ସହ ପୂର୍ବ ଦିଗରେ କେତୁ ଥିବାରୁ ଏହି ଭାଇରସର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ରାହୁ ଅତ୍ରା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ଏହା ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ବ୍ୟାପିଥିଲା । ରାହୁ ଓ କେତୁକୁ ଏହି ଭାଇରସର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଭାରତର ଜାତକ ଦେଖିଲେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨, ୨୦୨୦ରେ ମଙ୍ଗଳ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରି ସାରିଛି । ଦେବ ଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ମଧ୍ୟ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ।

ଏପ୍ରିଲ ୧୪ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ । ଯାହା ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଟେ । ଏପ୍ରିଲ ୨୪ରେ ବୁଧ ମଧ୍ୟ ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି । ବୁଧ ଓ ସୂର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଭଲ ବନ୍ଧୁ । ତେଣୁ ଭାରତରେ ମହାମାରୀର ଯାହା ପ୍ରକୋପ ରହିଛି ତାହା ଧିରେଧିରେ ଉଭେଇ ଯିବ । ଏପ୍ରିଲ ପରେ ଭାରତରୁ କରୋନା ଭାଇରସ ଧ୍ୱଂସ ପାଇବ ବୋଲି ଯୋଗେଶ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts