Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଆହାତ, ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର
  • ||
  • କମୁନି ସଂକ୍ରମଣ : ଆଜି ବି ଦେଶରେ ୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୪୦୯୨ ମୃତ
  • ||
  • ଦନ୍ତାକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ଗୋଡରେ ଲାଗିଛି ଶକ୍ତ ଆଘାତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦,୬୩୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଛି ତାତି, ୨ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ବଢିବ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରକୋପ
  • ||

୧୭, ୧୮, ୧୯ ନଭେମ୍ବରରୁ ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହେବେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ, ପ୍ରେମରେ ମିଳିବ ସଫଳତା

17/11/2019 at 10:46 AM

ନଭେମ୍ବର ୧୭, ୧୮, ୧୯ ତାରିଖଠାରୁ ୭ଟି ରାଶିର ଜାତକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପ୍ରେମରେ ହେବେ ସଫଳ । ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମିଳିବ । ଏହି ରାଶି ଜାତକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଶିକ୍ଷା, ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସେମାନେ ନୂଆ କିର୍ତ୍ତୀ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ସବୁବେଳେ କିଛି ଅଲଗା କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣିଦେବ ।

ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଗାମୀ ଦିନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ବାରମ୍ବାର କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣିଦେବ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସବୁ ପ୍ରକାର ଦୁଃଖ କଷ୍ଟର ଅନ୍ତ ହୋଇଯିବ । ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ । ସମୟ ଅନ୍ତରାଳରେ ହେଉଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ ।

ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ବିନାଶକାରୀ ଶକ୍ତିର ଅନ୍ତ ଘଟିବ । ପାରିବାରିକ ବିବାଦ, କଳହରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଖୁବ୍ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ । ସାବଧାନ ପୂର୍ବକ ଗାଡି ଚଳାନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ଅଧା ରହିଥିବା ମନୋସ୍କାମନା ପୂରା ହେବ ।

ଏହି ୭ଟି ରାଶି ହେଉଛି ମେଷ, ଧନୁ, କର୍କଟ, ମିଥୁନ, କୁମ୍ଭ, ସିଂହ ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି । ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମିଳିବ । ଏହାସହ ସେମାନେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବ ।

   Related Posts